Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.06
2017
1209

Stylowe ubrania dla kobiet i mężczyzn na sezon letni

Stylowe ubrania dla kobiet i mężczyzn na sezon letni

Znalezienie idealnej stylizacji na lato, jest bardzo dużym wyzwaniem nie tylko dla kobiet, ale również i dla mężczyzn, dlatego też warto zapoznać się z niniejszym artykułem, dzięki któremu dowiedzą się Państwo, jakie ubrania będą popularne najbliższego lata.

Stylowe sukienki bieliźniane

Eleganckie sukienki bieliźniane, czyli trend z poprzedniego sezonu letniego, również tego lata będzie cieszyć się bardzo dużym zainteresowaniem i to zarówno wśród młodszych, jak i nieco starszych kobiet. Latem bardzo stylowe jest przede wszystkim połączenie bieliźnianej sukienki z koszulą, ale jest to oczywiście opcja wyłącznie dla odważniejszych fanek mody.


Kolor nude

Latem królować będą bluzki w zdecydowanie delikatniejszych kolorach, czyli nude. Warto zaznaczyć, że kolor ten będzie modny nie tylko w total looku, ale również w połączeniu z pasującymi odcieniami. Latem oprócz przewiewnych ubrań, bardzo modne będą również wszelkie nude dodatki. W pierwszej kolejności warto zadbać o profesjonalny makijaż w tych odcieniach, który najprawdopodobniej zawładnie całym sezonem letnim w 2017 roku.


Ponadczasowa klasyka

Latem królować będą również ponadczasowe koszule męskie w miejskim wydaniu. Klasyczną koszulkę można założyć nie tylko do pracy, ale również doskonale sprawdzi się w tworzeniu idealnych zestawów na wakacje. Aby stworzyć typowo wakacyjny look, do koszulek męskich warto dodać krótkie szorty, dzięki czemu cały zestaw zyska na elegancji. 

Nie można zapominać również o minimalistycznych sandałach, które powinny posiadać wiązania nad kostką. Taki zestaw najprawdopodobniej będzie najpopularniejszym must-havem tego lata.

Kategorie: Poradnik
Tagi: sukienki, bluzki, koszulki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!
Super Promocje
19.05
2020
1209

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Czytaj więcej »
Paulina Kopeć

Paulina Kopeć

Zobacz wszystkie