Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.06
2017
1209

Stylowe ubrania dla kobiet i mężczyzn na sezon letni

Stylowe ubrania dla kobiet i mężczyzn na sezon letni

Znalezienie idealnej stylizacji na lato, jest bardzo dużym wyzwaniem nie tylko dla kobiet, ale również i dla mężczyzn, dlatego też warto zapoznać się z niniejszym artykułem, dzięki któremu dowiedzą się Państwo, jakie ubrania będą popularne najbliższego lata.

Stylowe sukienki bieliźniane

Eleganckie sukienki bieliźniane, czyli trend z poprzedniego sezonu letniego, również tego lata będzie cieszyć się bardzo dużym zainteresowaniem i to zarówno wśród młodszych, jak i nieco starszych kobiet. Latem bardzo stylowe jest przede wszystkim połączenie bieliźnianej sukienki z koszulą, ale jest to oczywiście opcja wyłącznie dla odważniejszych fanek mody.


Kolor nude

Latem królować będą bluzki w zdecydowanie delikatniejszych kolorach, czyli nude. Warto zaznaczyć, że kolor ten będzie modny nie tylko w total looku, ale również w połączeniu z pasującymi odcieniami. Latem oprócz przewiewnych ubrań, bardzo modne będą również wszelkie nude dodatki. W pierwszej kolejności warto zadbać o profesjonalny makijaż w tych odcieniach, który najprawdopodobniej zawładnie całym sezonem letnim w 2017 roku.


Ponadczasowa klasyka

Latem królować będą również ponadczasowe koszule męskie w miejskim wydaniu. Klasyczną koszulkę można założyć nie tylko do pracy, ale również doskonale sprawdzi się w tworzeniu idealnych zestawów na wakacje. Aby stworzyć typowo wakacyjny look, do koszulek męskich warto dodać krótkie szorty, dzięki czemu cały zestaw zyska na elegancji. 

Nie można zapominać również o minimalistycznych sandałach, które powinny posiadać wiązania nad kostką. Taki zestaw najprawdopodobniej będzie najpopularniejszym must-havem tego lata.

Kategorie: Poradnik
Tagi: sukienki, bluzki, koszulki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie