Blog - Najnowsze informacje o promocjach


05.06
2017
1209

Łopuszańska 22 - centrum handlowe w nowej odsłonie

Łopuszańska 22 - centrum handlowe w nowej odsłonie

Właściciel centrum handlowego Dom Mody Modo wkrótce dokona powtórnego otwarcia galerii pod zmienioną nazwą Centrum Łopuszańska 22. Nowe otwarcie ma symbolizować nowy początek galerii, który nastąpi już 8 czerwca bieżącego roku. Nowe sklepy spożywcze, odzieżowe i kosmetyczne to tylko namiastka innowacji, które czekać będą na klientów.

Bezowocna przeszłość

Sklepowe alejki Domu Mody Modo ziały pustką, ponieważ nawet wysokiej klasy asortyment oraz zróżnicowane ceny nie przyciągnęły zapowiadanej przez właściciela rzeszy klientów. Wyludnione korytarze straszyły nielicznych śmiałków, dlatego rok temu menadżer galerii wydał polecenie właścicielom sklepów, aby manekiny z witryn sklepowych wystawili przed wejścia. Miało to zapewnić złudne wrażenie tłumów w galerii, niestety nawet te heroiczne zabiegi zdały się na nic.

Nowe oblicze galerii

Po wielu nieudanych próbach zwiększenia frekwencji w centrum handlowym Modo nadszedł czas na duże zmiany. Galeria wraz z nową nazwą Centrum Łopuszańska 22 zyskuje świeżość i dostęp do sklepów znanych i lubianych. Wśród już istniejących w galerii butików takich jak Wólczanka, Lavard i Bialcon znajdą się sklepy spożywcze jak Biedronka, Piotr i Paweł, a także Media Markt ze sprzętami RTV i AGD, smartfonami, laptopami i tabletami. Dla łasuchów znajdzie się również lodziarnia Grycan oraz kawiarnie Coffee House oraz Carte d'Or.

Udogodnienia

W pierwszym tygodniu od otwarcia galerii właściciele sklepów przedstawią klientom specjalną ofertę cenową zawierającą liczne zniżki i rabaty. Co więcej, właściciel centrum handlowego zapewnia 1000 miejsc postojowych dla samochodów w trzech różnych strefach.

Kategorie: Porównania
Tagi: centrum handlowe, galeria handlowa

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie