Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.06
2017
1209

Małe pralki, które nie zajmą dużo miejsca w twojej łazience

Małe pralki, które nie zajmą dużo miejsca w twojej łazience

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem niewielkiej łazienki to pewnie choć raz stanąłeś przed dylematem jej urządzenia. Kabina prysznicowa czy wanna, do tego toaleta, umywalka, kosz na pranie i nie ma gdzie postawić stopy? A gdzie wstawić pralkę? Poniżej prezentujemy kilka modeli pralek, które nie zajmują dużo miejsca w łazience.

Sposób ładowania

Dobrym rozwiązaniem do małych łazienek jest pralka otwierana od góry. Nie zajmuje dużo miejsca, a co więcej, nie musimy martwić się o przestrzeń konieczną do jej otworzenia, ponieważ poręczna klapa pralki znajduje się na górze. Nie nada się zatem do łazienek na poddaszu lub w niskich pomieszczeniach z szafkami nad pralką. Wg niezależnego rankingu najlepszą pralką w tej kategorii okazała się pralka Electrolux EWT0862IDW za niecałe 1000 zł. Wymiary pralki to 40cm x 60cm x 89cm, więc z pewnością zmieści się nawet w najmniejszej łazience.

Pojemność bębna

Prawie wszystkie pralki automatyczne wyposażone są w bęben o ładowności około 6-7kg, co jest ich niebywałą zaletą. Trzeba jednak liczyć się z tym, że mała pralka typu SLIM zwykle posiada mniejszy bęben i tym samym pomieści mniej prania. Pralka Samsung WF60F4E0W0W, przy głębokości 40cm posiada ładowność 6kg, co stanowi bardzo dobry wynik, jak dla pralek tak małych rozmiarów.

Rozmiar

Zagospodarowanie małej łazienki jest dużym wyzwaniem. Niezbędne okazać się może precyzyjne zmierzenie pomieszczenia i dopasowanie do niego pralki. Pamiętajmy jednak o zapasie około 10cm wolnej przestrzeni z każdej strony pralki, ponieważ musi ona mieć możliwość swobodnego pracowania.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie