Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.06
2017
1209

Huśtawki ogrodowe - najlepsze oferty z supermarketów

Huśtawki ogrodowe - najlepsze oferty z supermarketów

Zastanawiasz się nad tym, jaka huśtawka ogrodowa sprawdzi się obok Twojego domu? Jeśli nosisz się z myślą o kupnie huśtawki- teraz jest na to najlepszy moment, gdyż wiele sklepów i marketów posiada w swojej ofercie tego rodzaju produkty w naprawdę bardzo atrakcyjnych cenach.

Huśtawka tego rodzaju to także ogromna frajda dla dzieci. Możesz więc postawić na typową huśtawkę ogrodową dla 3 osób, ale też ciekawą alternatywą są huśtawki sznurkowe z oddzielnymi siedziskami. Taką huśtawkę możemy znaleźć w sieci marketów Jula w cenie 499 zł- huśtawka wykonana jest z metalu, a jej maksymalne obciążenie to 50 kg, co czyni ją odpowiednią dla dzieci. 

Jeśli natomiast chcemy postawić na huśtawki wykonane z drewna, także i takie modele uda się nam znaleźć w promocyjnych cenach w niektórych hipermarketach. Na pewno warto obejrzeć huśtawkę Adaś z dwoma siedziskami i drabiną sznurkową w hipermarkecie Obi za 449 zł oraz jej tańszą wersję- Asię z jednym siedziskiem w cenie 199 zł. 

Natomiast prawdziwym rarytasem dla najmłodszych jest huśtawka z dwoma siedziskami oraz dodatkowo z wieżą z piaskownicą. Taki model- huśtawka Dorota z wieżą także znajduje się obecnie na promocji w hipermarkecie Obi w cenie 699 zł. 
Podobny model huśtawki w wieżą z dwoma siedziskami znajdziemy także w hipermarkecie Castorama. Huśtawka z wieżą Janek to teraz koszt 698 zł, huśtawka jest wykonana z trwałego drewna sosnowego oraz jest zaimpregnowana ciśnieniowo. 

​Huśtawka tego rodzaju to doskonałe uzupełnienie każdego placu zabaw malucha zlokalizowanego w przydomowym ogródku. Solidne, wytrzymałe konstrukcje tego rodzaju huśtawek sprawiają, że ich zakup jest jednocześnie też inwestycją na lata.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie