Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.06
2017
1209

Huśtawki ogrodowe - najlepsze oferty z supermarketów

Huśtawki ogrodowe - najlepsze oferty z supermarketów

Zastanawiasz się nad tym, jaka huśtawka ogrodowa sprawdzi się obok Twojego domu? Jeśli nosisz się z myślą o kupnie huśtawki- teraz jest na to najlepszy moment, gdyż wiele sklepów i marketów posiada w swojej ofercie tego rodzaju produkty w naprawdę bardzo atrakcyjnych cenach.

Huśtawka tego rodzaju to także ogromna frajda dla dzieci. Możesz więc postawić na typową huśtawkę ogrodową dla 3 osób, ale też ciekawą alternatywą są huśtawki sznurkowe z oddzielnymi siedziskami. Taką huśtawkę możemy znaleźć w sieci marketów Jula w cenie 499 zł- huśtawka wykonana jest z metalu, a jej maksymalne obciążenie to 50 kg, co czyni ją odpowiednią dla dzieci. 

Jeśli natomiast chcemy postawić na huśtawki wykonane z drewna, także i takie modele uda się nam znaleźć w promocyjnych cenach w niektórych hipermarketach. Na pewno warto obejrzeć huśtawkę Adaś z dwoma siedziskami i drabiną sznurkową w hipermarkecie Obi za 449 zł oraz jej tańszą wersję- Asię z jednym siedziskiem w cenie 199 zł. 

Natomiast prawdziwym rarytasem dla najmłodszych jest huśtawka z dwoma siedziskami oraz dodatkowo z wieżą z piaskownicą. Taki model- huśtawka Dorota z wieżą także znajduje się obecnie na promocji w hipermarkecie Obi w cenie 699 zł. 
Podobny model huśtawki w wieżą z dwoma siedziskami znajdziemy także w hipermarkecie Castorama. Huśtawka z wieżą Janek to teraz koszt 698 zł, huśtawka jest wykonana z trwałego drewna sosnowego oraz jest zaimpregnowana ciśnieniowo. 

​Huśtawka tego rodzaju to doskonałe uzupełnienie każdego placu zabaw malucha zlokalizowanego w przydomowym ogródku. Solidne, wytrzymałe konstrukcje tego rodzaju huśtawek sprawiają, że ich zakup jest jednocześnie też inwestycją na lata.

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie