Blog - Najnowsze informacje o promocjach


31.05
2017
1209

Jak ciekawie spędzić Dzień Dziecka?

Jak ciekawie spędzić Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla swojej pociechy? Szeroki wybór atrakcji powoduje zawrót głowy, ale nie przybliża Cię do podjęcia jakiejkolwiek decyzji? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów jak ciekawie spędzić Dzień Dziecka, tak, aby pozostał on w waszej pamięci na długi czas.

Park wodny

Jeśli lubicie wodne szaleństwo i niestraszne wam szybkie zjeżdżalnie to aquapark jest zdecydowanie dla was. Aquapark oferuje specjalne zniżki dla rodzin z dziećmi, dlatego taka atrakcja nie musi kosztować was majątku, a na pewno sprawi ogromną radość Waszemu dziecku.

Wycieczka za miasto

Dobry pomysł na Dzień Dziecka wcale nie musi pochłonąć wielkiego budżetu. Ciekawą opcją może okazać się wyjazd za miasto np. w góry, nad jezioro czy do lasu. Najważniejsze dla Was powinno być spędzenie tego wyjątkowego czasu w gronie najbliższych. Dzisiejszy pędzący świat sprawia, że poświęcamy sobie nawzajem coraz mniej czasu, dlatego Dzień Dziecka jest znakomitą okazją do spędzenia razem tych wyjątkowych chwil.

Drobny upominek

Pamiętajmy, że oprócz dnia dziecka w ciągu roku obchodzimy również urodziny, gwizdkę, mikołajki, zajączki. Kupno drogiego prezentu wydaje się więc czasami niemożliwe. Na szczęście prezent na Dzień Dziecka wcale nie musi być wielki i drogi. Wystarczy mały drobiazg jak książka o zwierzętach, malowanki, pudełko ulubionych słodyczy czy samochodzik do kolekcji. 

Najważniejsza jest pamięć i wspólne celebrowanie tego dnia. Miłym akcentem dla dziecka i dla Was będzie upieczenie domowego ciasta truskawkowego lub malinowego, które dodatkowo osłodzi Wam ten piękny dzień.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie