Blog - Najnowsze informacje o promocjach


31.05
2017
1209

Jak ciekawie spędzić Dzień Dziecka?

Jak ciekawie spędzić Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla swojej pociechy? Szeroki wybór atrakcji powoduje zawrót głowy, ale nie przybliża Cię do podjęcia jakiejkolwiek decyzji? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów jak ciekawie spędzić Dzień Dziecka, tak, aby pozostał on w waszej pamięci na długi czas.

Park wodny

Jeśli lubicie wodne szaleństwo i niestraszne wam szybkie zjeżdżalnie to aquapark jest zdecydowanie dla was. Aquapark oferuje specjalne zniżki dla rodzin z dziećmi, dlatego taka atrakcja nie musi kosztować was majątku, a na pewno sprawi ogromną radość Waszemu dziecku.

Wycieczka za miasto

Dobry pomysł na Dzień Dziecka wcale nie musi pochłonąć wielkiego budżetu. Ciekawą opcją może okazać się wyjazd za miasto np. w góry, nad jezioro czy do lasu. Najważniejsze dla Was powinno być spędzenie tego wyjątkowego czasu w gronie najbliższych. Dzisiejszy pędzący świat sprawia, że poświęcamy sobie nawzajem coraz mniej czasu, dlatego Dzień Dziecka jest znakomitą okazją do spędzenia razem tych wyjątkowych chwil.

Drobny upominek

Pamiętajmy, że oprócz dnia dziecka w ciągu roku obchodzimy również urodziny, gwizdkę, mikołajki, zajączki. Kupno drogiego prezentu wydaje się więc czasami niemożliwe. Na szczęście prezent na Dzień Dziecka wcale nie musi być wielki i drogi. Wystarczy mały drobiazg jak książka o zwierzętach, malowanki, pudełko ulubionych słodyczy czy samochodzik do kolekcji. 

Najważniejsza jest pamięć i wspólne celebrowanie tego dnia. Miłym akcentem dla dziecka i dla Was będzie upieczenie domowego ciasta truskawkowego lub malinowego, które dodatkowo osłodzi Wam ten piękny dzień.

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!
Super Promocje
19.05
2020
1209

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Czytaj więcej »
Paulina Kopeć

Paulina Kopeć

Zobacz wszystkie