Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.05
2017
1209

Elektryczna deskorolka - oryginalny prezent na Dzień Dziecka

Elektryczna deskorolka - oryginalny prezent na Dzień Dziecka

Pierwszy czerwca zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim odwieczny dylemat rodziców: jaki prezent na Dzień Dziecka będzie najbardziej odpowiedni? Ciekawym i niebanalnym rozwiązaniem jest elektryczna deskorolka, która z pewnością zadowoli niejedną pociechę - i to bez względu na jej wiek.

Elektryczna deskorolka to niewielkie urządzenie sterowane elektronicznymi podzespołami, które w prosty sposób pozwala przemieszczać się z miejsca na miejsce. A ponieważ ilość dostępnych na rynku modeli jest tak duża, to wybór tego najbardziej odpowiedniego nie powinien stanowić żadnego problemu. Jednak kupując deskorolkę tego typu należy zwrócić uwagę na jej podstawowe parametry - takie jak limit obciążenia, prędkość i przyspieszenie, pojemność silniczków i akumulatorów, rozmiar kół, poziom bezpieczeństwa i amortyzacji czy dystans możliwy do pokonania na jednym ładowaniu.

Elektryczna deskorolka dla początkujących

Elektryczna deskorolka to pomysłowy prezent na Dzień Dziecka nie tylko dla nastolatków, ale także pociech, które dopiero opanowują jazdę na tego typu urządzeniach. Jednak w tym przypadku warto zdecydować się na mniejszy model wyposażony w stosunkowo niewielkie kółka. Minimalny balast ciała niezbędny do kierowania deskorolką oraz rozwijanie niewielkich prędkości (maksymalnie do 12 kilometrów na godzinę) umożliwi skuteczną naukę i zapewni bezpieczne poruszanie się po terenie.

Elektryczna deskorolka dla zaawansowanych

W przypadku pociech, dla których jazda na deskorolce nie jest już nowością, warto rozważyć zakup modelu charakteryzującego się nieco większymi parametrami. Modele dla zaawansowanych posiadają większe koła (na przykład 10-calowe) oraz silniczki i akumulatory o wyższej mocy, co pozwala osiągać prędkość w granicach 20 kilometrów na godzinę. W przypadku wyboru modelu dla zaawansowanych warto także zwrócić uwagę na odporność na wilgoć oraz kurz, co znacząco wydłuży okres eksploatacji.

Elektryczna deskorolka dla wielbicieli mocnych wrażeń

Producenci elektrycznych deskorolek prześcigają się w pomysłach, które mają sprawić, iż ich towar będzie cieszył się popularnością. Dlatego coraz większa liczba konstruktorów wprowadza na rynek modele przeznaczone do niemal ekstremalnej jazdy. Deskorolki tego typu posiadają silniki o dużej mocy, amortyzację tłumiącą wstrząsy oraz opony zbliżone do quadów bądź motocykli. Większość modeli tego typu pozwala osiągnąć prędkość w granicach 40 kilometrów na godzinę, co sprawia, iż jazda zapewnia duży poziom adrenaliny. Jednak decydując się na zakup tego rodzaju urządzenia należy pamiętać o tym, iż jest on przeznaczony jedynie dla doświadczonych użytkowników.

Wybór elektrycznej deskorolki to nie lada wyzwanie. Jej model powinien być dostosowany do wieku i umiejętności dziecka, gdyż tylko to zapewni bezpieczną jazdę. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na wygląd urządzenia (kolor i wzór) oraz wyposażenie w dodatkowe elementy (na przykład oświetlenie). Dobrze dobrana deskorolka będzie ciekawym i oryginalnym prezentem na Dzień Dziecka.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie