Blog - Najnowsze informacje o promocjach


26.05
2017
1209

Pyszne przekąski na wiosenny piknik

Pyszne przekąski na wiosenny piknik

Sezon na wiosenny piknik oficjalnie został otwarty, a więc co przygotować do jedzenia na weekendowe posiedzenie na trawce? Jeśli niedługo wybierasz się z najbliższymi na biwak zastosuj się do naszych rad, a twój piknik na pewno się uda!

Świeże warzywa i owoce

Zaglądając do sklepów możemy już kupić wszelkiego rodzaju warzywa i owoce, na które czekaliśmy całą zimę i przygotować fantastyczne potrawy na piknik ze znajomymi lub rodziną. Wiosna w kuchni to proste i pyszne potrawy, które szybko i z łatwością przygotuje każdy z Was. Sałatki warzywne, lekkie i pyszne tarty owocowe, wiosenne kanapki, a do picia kompot z rabarbaru, który tak doskonale przywoła wspomnienia z dzieciństwa.

Jedz zdrowo

Świeże warzywa dostępne są w każdym mniejszym bądź większym markecie, ale najlepiej jest wybrać je prosto z osiedlowego warzywniaka bądź ryneczku. Masz wtedy pewność, że produkty które kupujesz pochodzą z krajowych i ekologicznych upraw i pozbawione są sztucznych nawozów oraz ulepszaczy. Jest to ważne jeśli chcesz dbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych. 

Jakie przekąski na piknik?

Dodatki do wiosennych warzyw powinny być lekkie, zdrowe i smaczne. Na piknik warto więc wziąć sery, bagietki czy słoik oliwek i raczyć się smakiem jedzenia na łonie natury. Ciężkie i tłuste mięsa mogą nie sprawdzić się przy słonecznej pogodzie, gdy żar leje się z nieba. Zrezygnujmy więc na ten czas z wędlin oraz kiełbas, które mogą nie przetrwać w takich warunkach pogodowych i postawmy na zdrowe i świeże potrawy.

Kategorie: Poradnik
Tagi: piknik, zdrowe jedzenie, zdrowe odżywianie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie