Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.05
2017
1209

Jaki wieszak na rower będzie wytrzymały?

Jaki wieszak na rower będzie wytrzymały?

Jesteś prawdziwym miłośnikiem dwóch kółek, z pewnością najchętniej nie rozstawałbyś się ze swoim rowerem ani na chwilę. Jeśli nie możesz na nim jeździć, bo nie pozwalają Ci na to warunki pogodowe, chcesz mimo to mieć go przy sobie. A może jesteś bardziej praktyczny i po prostu szukasz sprytnego sposobu na przechowywanie roweru? Idealny okaże się wieszak na rower, który umożliwi przechowywanie sprzętu nawet na bardzo małej przestrzeni.

Wieszak na rower - dla każdego rowerzysty

Odwiecznym problemem każdego rowerzysty jest sposób przechowywania roweru i wygospodarowanie na to odpowiedniej przestrzeni. O ile masz dom, garaż czy spory strych - problem jest nieznaczący. Jeśli jednak mieszkasz w niewielkim mieszkaniu i nie odpowiada Ci przetrzymywanie roweru na balkonie czy klatce schodowej - pomyśl o wieszaku na rower. Ta mocowana w ścianie konstrukcja umożliwia solidne powieszenie roweru na ścianie, co pozwala zaoszczędzić sporo powierzchni. 

Jak wybrać wieszak na rower?

Wybierając wieszak na rower warto zwrócić uwagę m. in. na wytrzymałość całej konstrukcji. Najczęściej jest to solidna stal, która bez problemu utrzyma ciężar roweru. Idealnie, jeśli uchwyt, na którym mocujemy rower, pokryty jest ochronną gumą lub innym tworzywem - rowerowi nie grozi wtedy powstanie nieestetycznych zarysowań. Inne pożądane cechy wieszaka na rowery to blokada obrotu na przednim kole oraz osłona na tylne koło. Dwukołowy pojazd możesz umocować za ramę, koło czy pedał, a każda z technik okazuje się być równie skuteczna. 

Dzięki wieszakowi na rower zabezpieczysz go w odpowiednim miejscu, a jednocześnie zyskasz oryginalną ozdobę wnętrza, wyrażającą Twoją rowerową pasję. A oryginalność i pasja są dzisiaj w cenie.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: wieszak na rower, rower, rower miejski

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Wyprzedaże zimowe 2018/2019 - Co warto kupić?
Polecamy
10.01
2019
1209

Wyprzedaże zimowe 2018/2019 - Co warto kupić?

Zimowe wyprzedaże 2018/2019 wystartowały. Na sklepowych półkach znajdziemy multum ciekawych promocji. Co warto wziąć pod uwagę w zakupowym szaleństwie?

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie