Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.05
2017
1209

Jaki wieszak na rower będzie wytrzymały?

Jaki wieszak na rower będzie wytrzymały?

Jesteś prawdziwym miłośnikiem dwóch kółek, z pewnością najchętniej nie rozstawałbyś się ze swoim rowerem ani na chwilę. Jeśli nie możesz na nim jeździć, bo nie pozwalają Ci na to warunki pogodowe, chcesz mimo to mieć go przy sobie. A może jesteś bardziej praktyczny i po prostu szukasz sprytnego sposobu na przechowywanie roweru? Idealny okaże się wieszak na rower, który umożliwi przechowywanie sprzętu nawet na bardzo małej przestrzeni.

Wieszak na rower - dla każdego rowerzysty

Odwiecznym problemem każdego rowerzysty jest sposób przechowywania roweru i wygospodarowanie na to odpowiedniej przestrzeni. O ile masz dom, garaż czy spory strych - problem jest nieznaczący. Jeśli jednak mieszkasz w niewielkim mieszkaniu i nie odpowiada Ci przetrzymywanie roweru na balkonie czy klatce schodowej - pomyśl o wieszaku na rower. Ta mocowana w ścianie konstrukcja umożliwia solidne powieszenie roweru na ścianie, co pozwala zaoszczędzić sporo powierzchni. 

Jak wybrać wieszak na rower?

Wybierając wieszak na rower warto zwrócić uwagę m. in. na wytrzymałość całej konstrukcji. Najczęściej jest to solidna stal, która bez problemu utrzyma ciężar roweru. Idealnie, jeśli uchwyt, na którym mocujemy rower, pokryty jest ochronną gumą lub innym tworzywem - rowerowi nie grozi wtedy powstanie nieestetycznych zarysowań. Inne pożądane cechy wieszaka na rowery to blokada obrotu na przednim kole oraz osłona na tylne koło. Dwukołowy pojazd możesz umocować za ramę, koło czy pedał, a każda z technik okazuje się być równie skuteczna. 

Dzięki wieszakowi na rower zabezpieczysz go w odpowiednim miejscu, a jednocześnie zyskasz oryginalną ozdobę wnętrza, wyrażającą Twoją rowerową pasję. A oryginalność i pasja są dzisiaj w cenie.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: wieszak na rower, rower, rower miejski

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie