Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.05
2017
1209

Oferty promocyjne na Dzień Matki

Oferty promocyjne na Dzień Matki

26 maja to ważny dzień w kalendarzu – to właśnie wtedy tradycyjnie obchodzimy w Polsce Dzień Matki, składając mamom życzenia i obdarowywując je drobnymi upominkami. Żeby wręczyć najbliższej osobie wyjątkowy podarunek, który na długo zapadnie jej w pamięć i wywoła radość, nie trzeba wydawać fortuny. Z okazji dnia Matki gazetki promocyjne pełne są specjalnych ofert i promocji.

Perfumy – prezent, który spodoba się każdej mamie

Uniwersalnym prezentem na Dzień Matki są perfumy. Wybierając ładny, kobiecy zapach, możemy być pewni, że sprawimy mamie przyjemność. Jednocześnie nie musimy wcale przepłacać. Z okazji Dnia Matki drogerie sieci Natura proponują perfumy ze znacznymi rabatami – ceny zaczynają się już od kilkunastu złotych. Avon przygotował specjalną promocję, w której kupując dwa flakoniki perfum, oszczędzamy kilkadziesiąt złotych – za każdy płacimy jedynie 37,99 zł. Pakiety kosmetyków, w tym perfum, przygotował też Oriflame – ich cena to 89,99 zł.

Elegancki, kobiecy zegarek

Praktycznym, a zarazem bardzo eleganckim upominkiem będzie zegarek. Sklepy z okazji Dnia Matki oferują specjalne promocje. Avon proponuje szeroki wybór bardzo kobiecych, subtelnych zegarków w cenie 89,90 (lub 70,00 – przy zakupie dwóch sztuk). W katalogu Oriflame z okazji majowego święta znalazł się za to delikatny, bardzo elegancki zegarek z wymiennymi paskami za 129,99 zł. Robiąc zakupy w drogerii Natura i biorąc udział w konkursie, klienci mają też szansę wygrać bon na 500 zł na biżuterię renomowanej marki Apart.

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!
Super Promocje
19.05
2020
1209

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Czytaj więcej »
Paulina Kopeć

Paulina Kopeć

Zobacz wszystkie