Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.05
2017
1209

Oferty promocyjne na Dzień Matki

Oferty promocyjne na Dzień Matki

26 maja to ważny dzień w kalendarzu – to właśnie wtedy tradycyjnie obchodzimy w Polsce Dzień Matki, składając mamom życzenia i obdarowywując je drobnymi upominkami. Żeby wręczyć najbliższej osobie wyjątkowy podarunek, który na długo zapadnie jej w pamięć i wywoła radość, nie trzeba wydawać fortuny. Z okazji dnia Matki gazetki promocyjne pełne są specjalnych ofert i promocji.

Perfumy – prezent, który spodoba się każdej mamie

Uniwersalnym prezentem na Dzień Matki są perfumy. Wybierając ładny, kobiecy zapach, możemy być pewni, że sprawimy mamie przyjemność. Jednocześnie nie musimy wcale przepłacać. Z okazji Dnia Matki drogerie sieci Natura proponują perfumy ze znacznymi rabatami – ceny zaczynają się już od kilkunastu złotych. Avon przygotował specjalną promocję, w której kupując dwa flakoniki perfum, oszczędzamy kilkadziesiąt złotych – za każdy płacimy jedynie 37,99 zł. Pakiety kosmetyków, w tym perfum, przygotował też Oriflame – ich cena to 89,99 zł.

Elegancki, kobiecy zegarek

Praktycznym, a zarazem bardzo eleganckim upominkiem będzie zegarek. Sklepy z okazji Dnia Matki oferują specjalne promocje. Avon proponuje szeroki wybór bardzo kobiecych, subtelnych zegarków w cenie 89,90 (lub 70,00 – przy zakupie dwóch sztuk). W katalogu Oriflame z okazji majowego święta znalazł się za to delikatny, bardzo elegancki zegarek z wymiennymi paskami za 129,99 zł. Robiąc zakupy w drogerii Natura i biorąc udział w konkursie, klienci mają też szansę wygrać bon na 500 zł na biżuterię renomowanej marki Apart.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie