Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.05
2017
1209

Prezenty na Dzień matki

Prezenty na Dzień matki

Mamy to osoby zabiegane i wciąż zajęte, szczególnie troską o dom i rodzinę, a często dodatkowo pracą zawodową. Na Dzień Matki warto podarować im odrobinę luksusu w postaci kosmetyków, które zadbają nie tylko o ciało, ale także dostarczą doznań zmysłowych.

Organiczny olej kokosowy

Ten uniwersalny i naturalny kosmetyk sprawdza się do pielęgnacji skóry dojrzałej, ale nie tylko. Doskonale nawilża i odżywia. Można go stosować również do demakijażu. Wspaniale pielęgnuje także włosy. Nie uczula ani nie podrażnia. Olej kokosowy występuje w sprzedaży w stylowych i estetycznych opakowaniach. Warto zwrócić uwagę także na ten aspekt, by prezent był miły dla oka.

Olej malinowy

To innowacja w pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Taki prezent ucieszy posiadaczki każdego rodzaju skóry. Zawiera witaminę A i E, a przez to ma silne działanie przeciw wolnym rodnikom, które odpowiadają za szybsze pojawianie się zmarszczek. Dodatkowo zapewnia ochronę przeciwsłoneczną jako naturalny filtr. Stosuje się go na całe ciało, również do demakijażu, ponieważ skutecznie usuwa resztki kosmetyków i rozpuszcza zanieczyszczenia skóry. Dzięki pięknej buteleczce ozdobi również łazienkę. 

Perfumy

Flakonik ulubionych perfum to zawsze dobry pomysł na prezent, pod warunkiem, że bardzo dobrze znamy gust mam pod tym względem. Perfumy warto kupić w zestawie z balsamem do ciała czy płynem do kąpieli o tej samej nucie zapachowej. W sprzedaży znajdziemy bardzo często takie zestawy w eleganckim i stylowym opakowaniu. Taki podarunek cieszy i koi zmysły.

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie