Blog - Najnowsze informacje o promocjach


17.05
2017
1209

Jak tanio kupować sprzęt RTV i AGD?

Jak tanio kupować sprzęt RTV i AGD?

Sprzęt RTV i AGD jest niezbędnym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego. Mało kto wyobraża sobie funkcjonowanie w domu, w którym nie ma sprawnej pralki, piekarnika czy telewizora.

Ich posiadanie jest dzisiaj standardem, na który stać każdego. Może nie na najwyższej jakości sprzęt, ale na tanie AGD i tanie RTV stać każdego. Tym bardziej, że w większości sklepów tego rodzaju można robić zakupy na raty. To bardzo korzystne rozwiązania dla osób, które nie mają oszczędności, a które potrzebują konkretnego sprzętu AGD lub RTV.

Czy warto kupować na raty?

Obecnie funkcjonujący system ratalny jest naprawdę korzystny. Został on tak opracowany, by klienci sklepów z artykułami gospodarstwa domowego i sprzętem radiowo-telewizyjnym mogli pozwolić sobie na zakupy wtedy, kiedy będą im one niezbędne. Tanie telewizory są w ofercie wielu sklepów ze sprzętem RTV. Ich cena może być wynikiem promocji czy wyprzedaży. Często jednak i tak jest na tyle wysoka, że nie każdy może sobie pozwolić na zakup takiego telewizora. Wtedy zakupy na raty okazują się bardzo pomocne. W takim systemie sprzedaje się też tanie RTV. W zasadzie każdy produkt może zostać sprzedany na raty, jeśli tylko klient, wykaże się określoną zdolnością kredytową. Kupowanie na raty może być rozwiązaniem dla wielu kupujących. Spłata takiego produktu następuje najdłużej w ciągu dwóch lat. Jeśli klient zdecyduje się spłacić towar w ciągu pół roku, nienaliczone zostaną mu żadne procenty.

Dla wielu raty nie są konieczne, bo mają oni oszczędności. Mają swobodę i kiedy tylko ulegną pokusie, by skorzystać z oferty tanie tablety czy tanie smartfony, po prostu mogą je sobie kupić. Osoby takie zwykle dobrze orientują się w cenach. Korzystają z takich ofert wtedy, gdy wiedzą, że są one naprawdę korzystne. Są w stanie czekać na okazje naprawdę długo. A okazji takich szukają w tradycyjnych sklepach i w tych, które prowadza sprzedaż internetową. Bardzo często właśnie w Internecie korzystają z bardzo atrakcyjnych promocji. Zdarza się, iż zamawiają przez Internet sprzęt o 30% tańszy niż w sklepach stacjonarnych.

Kategorie: Poradnik
Tagi: zakupy, sprzęt rtv, raty, Zakupy przez internet

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie