Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.05
2017
1209

Słodkie upominki na Pierwszą Komunię

Słodkie upominki na Pierwszą Komunię

Wraz z rozpoczęciem sezonu komunijnego, zaczynamy poszukiwać najróżniejszych upominków dla najmłodszych w celu sprawienia im radości i wspólnego świętowania tego ważnego w ich życiu dniu. Komunia Święta to nie tylko sakrament i przeżycie duchowe dla dziecka, ale także przyjęcie z prezentami.

Wraz z rozpoczęciem sezonu komunijnego, zaczynamy poszukiwać najróżniejszych upominków dla najmłodszych w celu sprawienia im radości i wspólnego świętowania tego ważnego w ich życiu dniu. Komunia Święta to nie tylko sakrament i przeżycie duchowe dla dziecka, ale także przyjęcie z prezentami. W celu podkreślenia uroczystego i wyjątkowego charakteru tego wydarzenia, nie można zapomnieć o słodkościach.

Bombonierka komunijna, czyli uniwersalny i zawsze mile widziany upominek

Niezależnie od tego, co chcemy podarować dziecku na Pierwszą Komunię, słodycze zawsze będą miłym dodatkiem, który wywoła szeroki uśmiech na jego twarzy. Na szczęście obecnie możemy liczyć na szeroki wachlarz wyboru, jeśli chodzi o czekoladki okolicznościowe. Wielu producentów wychodzi klientom naprzeciw z komunijną ofertą. Bombonierki z czekoladkami Mieszko w opakowaniu z motywem komunijnym dostępne są zarówno z wizerunkiem chłopca, jak i dziewczynki. Nie zawierają alkoholu i mają delikatny motyw kwiatowy. Z kolei Wawel posiada eleganckie i smaczne Czekoladki Koncertowe, na zakup których często decydują się rodzice chrzestni.

O Pierwszej Komunii pamięta także Ferrero, który oferuje kokosowe smakołyki Raffaello z chrupiącym wafelkiem i migdałem zatopionym w rozpływającym się w ustach kremie. Produkcją bombonierek w opakowaniach z motywami komunijnymi zajmuje się także Solidarność. Słodycze komunijne nie są tylko smacznym podarunkiem, ale także stanowią pamiątkę oraz podkreślają wyjątkowy i uroczysty charakter tego ważnego dnia.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie