Blog - Najnowsze informacje o promocjach


12.05
2017
1209

Weekend w mieście - jak spędzić go aktywnie?

Weekend w mieście - jak spędzić go aktywnie?

Wiosną wszyscy mamy więcej energii, spragnieni słońca i ruchu chętnie wyjeżdżamy za miasto lub szukamy okazji do aktywnego spędzania czasu blisko domu. Potrzeba naprawdę niewiele, by przyjemnie spędzić czas.

 

Jula sieć multimarketów

Weekend na dwóch kółkach

Mnóstwo osób coraz częściej spędza swój wolny czas w aktywny sposób na świeżym powietrzu. Popularną formą sportu stała się jazda na rowerze, która sprawia wiele przyjemności i satysfkacji. Już od najmłodszych lat dzieci uczą się obcowania z dwukołowym pojazdem. W zdobywaniu potrzebnych umiejętności niezbędny jest rowerek biegowy, który rozwija dzieciom zmysł równowagi. Podczas długich rodzinnych wycieczek warto pomyśleć też o przyczepce rowerowej, pełniącej również funkcję wózka joggingowego.

Przyczepka rowerowa marki Kayoba dostępna w multimarketach JULA Torby na rower marki Kayoba dostępne w multimarketach JULA  Rowerek biegowy dostępny w sieci multimarketów JULA

 

Czerpanie radości z jazdy na rowerze w dużej mierze zależy od sprzętu. Rowerzyści, w zależności od preferencji, mają do wyboru bardzo bogatą ofertę dwukołowych pojazdów – od ekonomicznych modeli po rowery dla profesjonalistów, od eleganckich „holenderek” do jazdy miejskiej po rowery do jazdy wyczynowej. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele uniwersalne jak rower górski z przednim amortyzatorem, który dobrze sprawdzi się w mieście, jak i na leśnych ścieżkach.                                                                                                                                                 

Piknik

Piękna pogoda, chęci oraz dobry humor- to wszystko potrzebne jest do zorganizowania pikniku. Czy wystarczy? Na pewno warto pomyśleć o kocu piknikowym, na którym można będzie odpocząć i wyciszyć się. Do przyrządzania jedzenia może przydać się grill, natomiast łakocie i niezbędne rzeczy można zapakować do plecaka piknikowego. Piknik to doskonała okazja do uprawiania sportu, wystarczy wziąć ze sobą piłkę czy sprzęt do  badmintona. Dla bardziej wybrednych niezbędne będą zestawy do gry w krykieta, boccia lub palanta. Aktywność ruchowa, może sprawić wiele frajdy i dobrze wpływa na nasze zdrowie.

Koc piknikowy marki Kayoba dostępny w multimarketach JULAPlecak piknikowy dostępy w sieci supermarketów JULAZestawy do gier dostępne w sieci multimarketów JULA

O firmie:

Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula implementuje na polskim rynku szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, dobór i jakość produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie