Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.05
2017
1209

Ciekawe pomysły na prezent na Dzień Matki

Ciekawe pomysły na prezent na Dzień Matki

Zdrowie mam do to dla dzieci najważniejsza kwestia. Dzień Matki to doskonała okazja, by podarować kochanej osobie akcesoria, pozwalające kompleksowo zadbać o dobre samopoczucie i kondycję. Co warto wybrać z szerokiej oferty sklepów?

1. Wyciskarka wolnoobrotowa

Ten nowoczesny sprzęt pozwala na uzyskanie świeżych, pełnych witamin i minerałów soków nie tylko z owoców, ale także warzyw. Wyciskarki, w przeciwieństwie do tradycyjnych sokowirówek, nie tną warzyw i owoców lecz, jak sama nazwa wskazuje, wyciskają je. Tym samym cenne składniki nie są niszczone, ponieważ nie zostaje naruszona ich struktura. Ogromną zaletą wyciskarek jest także ich wydajność.

2. Opaska pomiarowa

To akcesorium do wykorzystania podczas uprawiania sportu, zarówno na zewnątrz, jak i w czasie ćwiczenia w domu. Zwiększa motywację i pozwala dostrzegać realne wyniki, ponieważ pokazuje spalone kalorie, aktywnie spędzony czas ale także mierzy tętno, ilość postawionych w danym dniu kroków. To prezent, którego można używać nawet do mierzenia codziennej zwyczajnej aktywności, na przykład podczas wyprawy na zakupy.

3. Trampolina

Nie tylko dzieci mogą korzystać z trampoliny. Ten prezent to wspaniały sposób na poprawę kondycji naszych mam. Zamiast korzystać z zajęć fitness polegających na skokach na trampolinie, można przecież skakać w ogrodzie, w dowolnie wybranym czasie. Taka aktywność skutecznie spala kalorie i niezwykle poprawia humor. Niewielka trampolina zmieści się nawet na małej powierzchni i z pewnością będzie chętnie wykorzystywana.

 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie