Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.05
2017
1209

Ciekawe pomysły na prezent na Dzień Matki

Ciekawe pomysły na prezent na Dzień Matki

Zdrowie mam do to dla dzieci najważniejsza kwestia. Dzień Matki to doskonała okazja, by podarować kochanej osobie akcesoria, pozwalające kompleksowo zadbać o dobre samopoczucie i kondycję. Co warto wybrać z szerokiej oferty sklepów?

1. Wyciskarka wolnoobrotowa

Ten nowoczesny sprzęt pozwala na uzyskanie świeżych, pełnych witamin i minerałów soków nie tylko z owoców, ale także warzyw. Wyciskarki, w przeciwieństwie do tradycyjnych sokowirówek, nie tną warzyw i owoców lecz, jak sama nazwa wskazuje, wyciskają je. Tym samym cenne składniki nie są niszczone, ponieważ nie zostaje naruszona ich struktura. Ogromną zaletą wyciskarek jest także ich wydajność.

2. Opaska pomiarowa

To akcesorium do wykorzystania podczas uprawiania sportu, zarówno na zewnątrz, jak i w czasie ćwiczenia w domu. Zwiększa motywację i pozwala dostrzegać realne wyniki, ponieważ pokazuje spalone kalorie, aktywnie spędzony czas ale także mierzy tętno, ilość postawionych w danym dniu kroków. To prezent, którego można używać nawet do mierzenia codziennej zwyczajnej aktywności, na przykład podczas wyprawy na zakupy.

3. Trampolina

Nie tylko dzieci mogą korzystać z trampoliny. Ten prezent to wspaniały sposób na poprawę kondycji naszych mam. Zamiast korzystać z zajęć fitness polegających na skokach na trampolinie, można przecież skakać w ogrodzie, w dowolnie wybranym czasie. Taka aktywność skutecznie spala kalorie i niezwykle poprawia humor. Niewielka trampolina zmieści się nawet na małej powierzchni i z pewnością będzie chętnie wykorzystywana.

 

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie