Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.05
2017
1209

Food trucki pojawią się przy sklepach sieci Carrefour

Food trucki pojawią się przy sklepach sieci Carrefour

Jedzenie z Food trucków cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem wśród Polaków. Nic dziwnego - w swoich ofertach proponują oni znakomite dania i przekąski, które zachęcają do konsumpcji nawet największych sceptyków.

Gigant handlowy Carrefour obserwując jak świetnie radzą sobie mobilne restauracje postanowił, że zrobi niespodziankę swoim klientom i zorganizuje zlot food trucków. W najbliższy weekend 13-14 maja klienci Centrum Handlowego AKS w Chorzowie będą mieli okazję spróbować wyjątkowych kulinarnych pyszności z food trucków. W menu można spodziewać się m.in. soczystych burgerów, steków z autorskimi sosami, dań na bazie serów inspirowanych kuchnią szwajcarską oraz potrawy kuchni polskiej. Carrefour podczas Food Truck Show Chorzów będzie sprzedawał też swoje produkty. Spotkania z food truckami odbędą się także w Galerii Grudziądzkiej w Grudziądzu (10 i 11 czerwca), Galerii Kalisz w Kaliszu (10 i 11 czerwca), Galerii Gryf w Szczecinie (24 i 25 czerwca), Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu (8 i 9 lipca), a we wrześniu także w Centrum Handlowym Carrefour w Olsztynie.

Do wzięcia udziału w wydarzeniach zachęca też Ewa Karska, dyrektor działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska. 

- Popularność food trucków w Polsce wyraźnie rośnie. Mamy nadzieję, że zloty mobilnych kuchni będą dla klientów naszych centrów handlowych nie tylko okazją do skosztowania różnorodnych dań, lecz także spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych.
 

Oprócz mobilnych restauracji na klientów czeka też mnóstwo innych atrakcji, które zagwarantują świetną rozrywkę. Organizatorzy stworzą też specjalne strefy relaksu, gdzie będzie można odpocząć na wygodnych leżakach i pufach. 

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Carrefour, food truck, bus handel

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie