Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.05
2017
1209

Food trucki pojawią się przy sklepach sieci Carrefour

Food trucki pojawią się przy sklepach sieci Carrefour

Jedzenie z Food trucków cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem wśród Polaków. Nic dziwnego - w swoich ofertach proponują oni znakomite dania i przekąski, które zachęcają do konsumpcji nawet największych sceptyków.

Gigant handlowy Carrefour obserwując jak świetnie radzą sobie mobilne restauracje postanowił, że zrobi niespodziankę swoim klientom i zorganizuje zlot food trucków. W najbliższy weekend 13-14 maja klienci Centrum Handlowego AKS w Chorzowie będą mieli okazję spróbować wyjątkowych kulinarnych pyszności z food trucków. W menu można spodziewać się m.in. soczystych burgerów, steków z autorskimi sosami, dań na bazie serów inspirowanych kuchnią szwajcarską oraz potrawy kuchni polskiej. Carrefour podczas Food Truck Show Chorzów będzie sprzedawał też swoje produkty. Spotkania z food truckami odbędą się także w Galerii Grudziądzkiej w Grudziądzu (10 i 11 czerwca), Galerii Kalisz w Kaliszu (10 i 11 czerwca), Galerii Gryf w Szczecinie (24 i 25 czerwca), Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu (8 i 9 lipca), a we wrześniu także w Centrum Handlowym Carrefour w Olsztynie.

Do wzięcia udziału w wydarzeniach zachęca też Ewa Karska, dyrektor działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska. 

- Popularność food trucków w Polsce wyraźnie rośnie. Mamy nadzieję, że zloty mobilnych kuchni będą dla klientów naszych centrów handlowych nie tylko okazją do skosztowania różnorodnych dań, lecz także spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych.
 

Oprócz mobilnych restauracji na klientów czeka też mnóstwo innych atrakcji, które zagwarantują świetną rozrywkę. Organizatorzy stworzą też specjalne strefy relaksu, gdzie będzie można odpocząć na wygodnych leżakach i pufach. 

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Carrefour, food truck, bus handel

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie