Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.05
2017
1209

Sezon na rower – najlepsze oferty z supermarketów

Sezon na rower – najlepsze oferty z supermarketów

Rower – marzenie wielu osób, niezależnie od płci i wieku. Pragnienie posiadania tego sprzętu sportowego nasila się szczególnie wówczas, gdy pojawia się możliwość jeżdżenia poza domem i siłownią. Czas na rower – tak można by określić atrakcyjne oferty supermarketów.

Carrefour – rowery na wyciągnięcie ręki

Supermarket Carrefour proponuje wiele modeli rowerów w promocyjnych cenach, zapewniając jednocześnie oszczędności rzędu kilkudziesięciu złotych. Co więcej, istnieje możliwość zakupu wybranego roweru na raty. Zwykle koszt produktu jest rozłożony na dziesięć rat, ale najważniejsze jest to, że kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Przykładowo za rower MTB 27,5 Moro zamiast tysiąca dziewięćdziesięciu dziewięciu złotych można zapłacić tylko dziewięćset czterdzieści dziewięć złotych.

Supermarket Auchan a podejście do sezonu na rowery

Oferta supermarketu Auchan jest bogata i różnorodna. Proponowane rowery to produkty najwyższej klasy, dostępne w bardzo korzystnych cenach. Supermarket wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i obniża ceny wyrobów, zanim na dobre rozpocznie sezon na rowery. Przeglądając gazetkę promocyjną supermarketu Auchan, można przekonać się, że promocje pozwalają na zaoszczędzenie przy zakupie roweru – bagatela – kilkudziesięciu złotych.

W nowym sezonie supermarkety oferują rowery po bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki, śledzić propozycje, wybrać odpowiedni model roweru i udać się do sklepu w celu dokonania zakupu. Prawda, jakie to proste?

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie