Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.05
2017
1209

Sezon na rower – najlepsze oferty z supermarketów

Sezon na rower – najlepsze oferty z supermarketów

Rower – marzenie wielu osób, niezależnie od płci i wieku. Pragnienie posiadania tego sprzętu sportowego nasila się szczególnie wówczas, gdy pojawia się możliwość jeżdżenia poza domem i siłownią. Czas na rower – tak można by określić atrakcyjne oferty supermarketów.

Carrefour – rowery na wyciągnięcie ręki

Supermarket Carrefour proponuje wiele modeli rowerów w promocyjnych cenach, zapewniając jednocześnie oszczędności rzędu kilkudziesięciu złotych. Co więcej, istnieje możliwość zakupu wybranego roweru na raty. Zwykle koszt produktu jest rozłożony na dziesięć rat, ale najważniejsze jest to, że kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Przykładowo za rower MTB 27,5 Moro zamiast tysiąca dziewięćdziesięciu dziewięciu złotych można zapłacić tylko dziewięćset czterdzieści dziewięć złotych.

Supermarket Auchan a podejście do sezonu na rowery

Oferta supermarketu Auchan jest bogata i różnorodna. Proponowane rowery to produkty najwyższej klasy, dostępne w bardzo korzystnych cenach. Supermarket wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i obniża ceny wyrobów, zanim na dobre rozpocznie sezon na rowery. Przeglądając gazetkę promocyjną supermarketu Auchan, można przekonać się, że promocje pozwalają na zaoszczędzenie przy zakupie roweru – bagatela – kilkudziesięciu złotych.

W nowym sezonie supermarkety oferują rowery po bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki, śledzić propozycje, wybrać odpowiedni model roweru i udać się do sklepu w celu dokonania zakupu. Prawda, jakie to proste?

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie