Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.04
2017
1209

Praktyczne prezenty na pierwszą komunię

Praktyczne prezenty na pierwszą komunię

Prezent na Komunię spędza sen z powiek rodzicom i chrzestnym oraz wywołuje rumieniec na twarzy dziecka. Najbardziej wartościowe prezenty to te, które dziecku dostarczają rozrywki, zaś z punktu widzenia dorosłych są ponadto praktyczne.

Na szczęście można sprytnie połączyć atrakcyjność i funkcjonalność prezentu. Oto przykłady. 

Laptop i spółka

Jednym z najbardziej pożądanych prezentów, które wręczane są z racji tak ważnego wydarzenia, jakim jest Komunia Święta jest laptop lub tablet. Dziecko może skorzystać z Internetu, obejrzeć bajkę, zagrać w ciekawą grę. Ale laptop to nie tylko rozrywka - to także możliwość dostępu do wartościowych aplikacji, źródeł naukowych niezbędnych w procesie nauczania czy ciekawych portali edukacyjnych. A dla lubiących czytać powieści czy preferujących naukę bez dźwigania ciężkich podręczników idealnym prezentem będzie czytnik ebooków.

Zabawki czy pomoce naukowe?

Kolejny pomysł na prezent komunijny to mikroskop. Dostosowany do wieku dziecka, wyposażony w ciekawe pomoce naukowe i dający możliwość wykonania własnych preparatów - przeniesie dziecko w fascynujący świat małych struktur. A dla lubiących spoglądać na gwiazdy - teleskop. Przy nim cała rodzina spędzi niejedną ciekawą i fascynującą noc upływającą na obserwacji nieba.

Kolejna kombinacja nauki i zabawy? Kreatywne zestawy w stylu domowego laboratorium pomogą każdemu dziecku odkryć w sobie naukowca. Pomocne mogą okazać się także encyklopedie dla dzieci, tradycyjne bądź interaktywne czy gry edukacyjne.

Ruch to zdrowie

Nadal idealnym prezentem na komunię jest rower, choć powoli ustępuje on miejsca elektrycznej hulajnodze czy deskorolce. Dziecko ucieszą także wrotki czy rolki, a także batut. Dużo kontrowersji wzbudza natomiast kupno quada czy skutera - taki zakup należy kupić wyłącznie po konsultacji z rodzicami i rozpatrzeniu wad i zalet takiego prezentu. 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie