Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.04
2017
1209

Majówka – spędź ją aktywnie

Majówka – spędź ją aktywnie

Nie bez powodu mówi się, że sport to zdrowie. Ponadto podczas wysiłku fizycznego wydzielają się ogromne ilości endorfin, czyli hormonów szczęścia, dlatego też zamiast leżenia na kanapie podczas majówki, warto spędzić ten czas aktywnie na świeżym powietrzu.

Obecnie mamy nieograniczone możliwości, a różnorodnych atrakcji nie brakuje. Znajdzie się coś zarówno dla biegaczów, plażowiczów, jak i zwolenników ekstremalnych sportów. Jak zaplanować udany długi weekend majowy?


Rozrywkowa majówka 2017 w wersji na sportowo


Masz dość zwiedzania i biernego wypoczynku? Spędź tegoroczną majówkę aktywnie! Chociaż Święto Pracy kojarzone jest głównie z grillowaniem, to majówkę można spędzić też zdrowiej, ciekawiej i aktywniej. Wzięcie udziału w zajęciach sportowych czy też uczestnictwo w interesujących warsztatach cieszy się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Pokazy sztuk walki, występy taneczne, konkursy na nagrodami, pluskanie się na basenie, zajęcia ruchowe, zawody sprawnościowe, warsztaty kulinarne, edukacyjne czy artystyczne – z całą pewnością jest w czym wybierać. Z atrakcji mogą korzystać zarówno rodzice, jak i dzieci, dzięki czemu wszyscy mogą liczyć na szampańską zabawę. Rozrywka podczas majowego weekendu jest wręcz wskazana. Można zdecydować się na jazdę konną, wyprawę rowerkami wodnymi, kąpiel w jeziorze z atrakcjami, przejażdżki quadami czy chociażby spacer po lesie z bliską osobą. Spływ kajakowy to nie tylko sposób na poprawienie kondycji, ale także możliwość upajania się zapierającymi dech w piersiach widokami. Jeśli pogoda dopisze, to warto wybrać się na wycieczkę rowerową, a podczas przerwy zatrzymać się w malowniczym miejscu i zorganizować piknik. Majówka to idealny czas na aktywny wypoczynek i naładowanie akumulatorów na kolejne tygodnie.   

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie