Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.03
2017
1209

Nowa akcja Biedronki „Super Zwierzaki”

Nowa akcja Biedronki „Super Zwierzaki”

Sieć supermarketów Biedronka po ostatniej, wyjątkowo popularnej akcji ze „Świeżakami” rusza z kolejną promocją skierowaną dla całych rodzin. Akcja „Super Zwierzaki” ma promować zasady zdrowego odżywiania wśród maluchów oraz większych klientów sklepu.

Akcja rozpoczęła się 20 marca. Konkurs polega na zbieraniu kart ze zwierzętami otrzymywanych przy kasie. Pakiet 4 różnych kart dostajemy przy zakupach owoców lub warzyw za co najmniej 5zł, za każdą wielokrotność tej kwoty wydaną na świeże produkty otrzymujemy kolejne karty. Maksymalna ilość pakietów kart, jaką możemy otrzymać podczas jednych zakupów to pięć (razem 20 kart).

Akcja promocyjna Bieronka Super Zwierzaki

Akcja specjalna potrwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania kart. Karty zbiera się do specjalnego albumu,w którym znajdziemy również zabawy i łamigłówki dla dzieci.

W ramach akcji lojalnościowej Super Zwierzaki klienci Biedronki mogą nie tylko kolekcjonować karty, ale także korzystać z aplikacji na urządzenia mobilne, dostępnej do pobrania bezpłatnie za pośrednictwem Google Play (Android) i AppStore (iOS). Dzięki niej możemy usłyszeć, jakie dźwięki wydają zwierzęta przedstawiane na kartach. Aby poznać odgłosy Super Zwierzaków wystarczy najechać na kartę aparatem swojego telefonu.

Partnerami akcji Super Zwierzaki są marki Twister, Miami, 7Days, Persil, Taft, Cheetos, Schauma, Lipton, Sokołów, Pudliszki, Silan oraz VitalFresh.

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie