Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.03
2017
1209

Jak zaplanować zakupy na Wielkanoc?

Jak zaplanować zakupy na Wielkanoc?

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, który rok do roku wprowadza magiczną atmosferę do naszych domów. Niesie on jednak ze sobą wiele wydatków, szczególnie, jeśli nie zaplanujemy dobrze naszych przedświątecznych zakupów.

W ferworze przedświątecznych przygotowań zdarza nam się o czymś zapomnieć. W ostatniej chwili orientujemy się że nie wystarczy nam pieczywa, a ulubioną paterę na ciasto zostawiliśmy u znajomych. W tym roku nie daj się zaskoczyć. Skorzystaj z poniższych rad i ciesz się niezapomnianymi świętami bez stresu i niepotrzebnych, dodatkowych wydatków.

Jak zaplanować przygotowania do Świąt Wielkanocnych?

  • Sporządź listę zakupów i potrzebnych dodatków

W trakcie przygotowań do świąt i odszukiwaniu tradycyjnych przepisów na Wielkanocne dania warto zapisywać wszystkie potrzebne produkty na osobnej liście. Najlepiej zacząć to robić jak najwcześniej. Posiadając dobrze przygotowaną listę zakupów do domu przywieziemy tylko te produkty, których naprawdę potrzebujemy. Nie kupujmy na zapas, bowiem ceny popularnych wielkanocnych produktów przed świętami są zawyżane. Przed wyruszeniem za zakupy sprawdź najlepsze świąteczne oferty z gazetek promocyjnych supermarketów.

  • Supermarket czy osiedlowy sklep?

Przedświąteczne zakupy najlepiej robić w hipermarkecie lub bazarach ze świeżymi produktami. Produkty o dłuższej dacie przydatności do spożycia możesz zacząć kupować już kilka tygodni przed świętami. W ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze.

  • Zakupy przez internet

Możliwość zamawiania różnego rodzaju produktów przez internet to błogosławieństwo dla wielu Pań Domu. Zamawiając online mamy bowiem pewność, że dany produkt na pewno znajdzie się w naszym zakupowym koszyku. Dodatkowo, wiele sklepów mając na uwadze klientów robiących zakupy przez internet przygotowuje specjalne, świąteczne oferty dostępne jedynie on-line. Internet to również doskonała kopalnia pomysłów na oryginalne stroiki, ozdoby i gadżety świąteczne a dzięki opcji dostawy zakupów do domu unikniemy przedświątecznych tłumów w supermarketach.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie