Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.03
2017
1209

Czego NIE kupować z okazji Dnia Kobiet?

Czego NIE kupować z okazji Dnia Kobiet?

Dzień Kobiet to czas, w którym każda z pań chciałaby się poczuć wyjątkowo. 8 marca już coraz bliżej i zostało zaledwie kilka dni, by wybrać coś wyjątkowego. Chociaż kobiety uwielbiają dostawać prezenty, nie wszystko wywoła na ich twarzach uśmiech.

Jakich prezentów unikać, by nie zepsuć atmosfery tego dnia?

Sprzęt AGD
Co prawda jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, jednak lepiej zdecydować się na coś bardziej osobistego i sentymentalnego. Może drogi odkurzacz albo nowa patelnia przydadzą się w domu, ale raczej nie zachwycą żadnej z pań. Tego rodzaju prezenty sugerują, gdzie jest miejsce kobiety, a tym samym mogą ją urazić, a nawet doprowadzić do kłótni. 

Ubranie czy bielizna w złym rozmiarze
Pomijając już sam fakt, że większość mężczyzn ma inny gust niż ich partnerki i raczej trudno im kupić sukienkę czy bieliznę, które spodoba się wybrance, jeszcze gorszym pomysłem jest wręczenie ubrania w złym rozmiarze. Dla pań nie ma nic gorszego. Jeśli ubranie będzie za małe, kobieta może uznać, że jest gruba, a jeśli za duże – że to w oczach innych wygląda grubo. 

Kosmetyki i tabletki odchudzające
Najgorsze prezenty na Dzień Kobiet to zdecydowanie wszelkie produkty sugerujące paniom, że powinny schudnąć. Nawet jeśli jakaś kobieta jest akurat na diecie, to wręczenie jej 8 marca zestawu odchudzających tabletek czy kremu na cellulit nie zostanie odebrane jako wsparcie w walce o lepszą figurę, za to na pewno doprowadzi do kłótni czy płaczu. 

Bibeloty
Misie czy figurki są już wprawdzie bardziej sentymentalne niż garnki czy sprzęt AGD, tak naprawdę jednak szybko odkłada się je na półkę, gdzie zbierają kurz i już po kilku dniach się o nich zapomina. Oczywiście, jeśli jakaś z pań jest namiętną zbieraczką tego typu przedmiotów, prezent na pewno jej się spodoba. W przypadku pozostałych kobiet lepiej jednak bardziej się wysilić i znaleźć coś innego. 

Kategorie: Poradnik
Tagi: dzień kobiet, prezenty, co wybrać, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie