Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.03
2017
1209

Zakupy w Lidlu i Biedronce z dostawą do domu? Dzięki temu serwisowi to możliwe.

Zakupy w Lidlu i Biedronce z dostawą do domu? Dzięki temu serwisowi to możliwe.

Zrobią zakupy według dostarczonej wirtualnie listy zakupów, w wybranym przez ciebie sklepie i dowiozą prosto pod twoje drzwi. Brzmi jak bajka? Tak działają pracownicy serwisu Szopi.pl.

Od teraz zakupy w popularnych sklepach, które nie posiadają usług sprzedaży online będziesz mógł zrobić bez wychodzenia z domu. Pracownicy Szopi.pl pójdą do wybranego przez ciebie sklepu, zrobią zakupy i dostarczą je do twojego mieszkania.

O pomyśle prezesa firmy, Zbigniewa Płuciennika, pisze portal wiadomoscihandlowe.pl. W Ameryce i w Azji takie usługi już działają, ale w Polsce to nowość. Szopi.pl działa od połowy zeszłego roku. Jest on przydatny szczególnie w przypadku chęci zrobienia zakupów w Biedronce i Lidlu, najpopularniejszych w Polsce sklepach, które zarazem nie mają możliwości zamawiania dostawy do domu przez internet w ramach tak zwanego e-sklepu. Inne markety, w których zakupy za nas zrobią pracownicy Szopi.pl, to Auchan, Carrefour, Piotr i Paweł i kilka mniejszych punktów, jak na przykład Galeria Wypieków.

Mimo że duża część marketów prowadzi już sprzedaż on-line, nowy serwis wyróżnia się ekspresowym tempem dostarczania zakupów, czym zyskuje przewagę nad dyskontami. W większości przypadków czas oczekiwania na dostawę nie przekracza godziny. Klient może również skorzystać z możliwości kontaktowania z szoperem . Działa to także w drugą stronę więc jeśli przykładowo któregoś z zamówionych towarów nie ma półce, klient odbiera telefon z pytaniem, czy kupić coś w zamian, czy też zrezygnować z zakupu tej pozycji. Przy składaniu zamówienia klient zostaje zapoznany z szoperem, a dowiezione zakupy są opakowane w ekologiczne, estetyczne opakowania.

W tej chwili serwis działa na większości obszaru Krakowa oraz na 70 procentach powierzchni Warszawy. Dziennie z jego usług korzysta około 100 klientów. W najbliższym czasie firma planuje ekspansję na kolejne miasta: Poznań oraz Trójmiasto.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie