Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.03
2017
1209

Zakupy w Lidlu i Biedronce z dostawą do domu? Dzięki temu serwisowi to możliwe.

Zakupy w Lidlu i Biedronce z dostawą do domu? Dzięki temu serwisowi to możliwe.

Zrobią zakupy według dostarczonej wirtualnie listy zakupów, w wybranym przez ciebie sklepie i dowiozą prosto pod twoje drzwi. Brzmi jak bajka? Tak działają pracownicy serwisu Szopi.pl.

Od teraz zakupy w popularnych sklepach, które nie posiadają usług sprzedaży online będziesz mógł zrobić bez wychodzenia z domu. Pracownicy Szopi.pl pójdą do wybranego przez ciebie sklepu, zrobią zakupy i dostarczą je do twojego mieszkania.

O pomyśle prezesa firmy, Zbigniewa Płuciennika, pisze portal wiadomoscihandlowe.pl. W Ameryce i w Azji takie usługi już działają, ale w Polsce to nowość. Szopi.pl działa od połowy zeszłego roku. Jest on przydatny szczególnie w przypadku chęci zrobienia zakupów w Biedronce i Lidlu, najpopularniejszych w Polsce sklepach, które zarazem nie mają możliwości zamawiania dostawy do domu przez internet w ramach tak zwanego e-sklepu. Inne markety, w których zakupy za nas zrobią pracownicy Szopi.pl, to Auchan, Carrefour, Piotr i Paweł i kilka mniejszych punktów, jak na przykład Galeria Wypieków.

Mimo że duża część marketów prowadzi już sprzedaż on-line, nowy serwis wyróżnia się ekspresowym tempem dostarczania zakupów, czym zyskuje przewagę nad dyskontami. W większości przypadków czas oczekiwania na dostawę nie przekracza godziny. Klient może również skorzystać z możliwości kontaktowania z szoperem . Działa to także w drugą stronę więc jeśli przykładowo któregoś z zamówionych towarów nie ma półce, klient odbiera telefon z pytaniem, czy kupić coś w zamian, czy też zrezygnować z zakupu tej pozycji. Przy składaniu zamówienia klient zostaje zapoznany z szoperem, a dowiezione zakupy są opakowane w ekologiczne, estetyczne opakowania.

W tej chwili serwis działa na większości obszaru Krakowa oraz na 70 procentach powierzchni Warszawy. Dziennie z jego usług korzysta około 100 klientów. W najbliższym czasie firma planuje ekspansję na kolejne miasta: Poznań oraz Trójmiasto.

Więcej wpisów z bloga

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!
Polecamy
15.03
2019
1209

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!

Zero Waste to styl życia, który motywuje nas do unikania zbędnego kupowania, używania rzeczy ponownie oraz utylizowania. Do filozofii dołączyły się sieci sklepów sprzedając produkty całkowicie organiczne. O krok dalej poszedł bydgoski Carrefour, w którym zrobimy zakupy do własnych pojemników!

Czytaj więcej »
Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?
Poradnik
25.02
2019
1209

Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Dawniej było silnie związane z walką o prawa kobiet. Dzisiaj jest to raczej przyjemne święto, w którym możemy obdarować najbliższe Panie. Jaki prezent wywoła uśmiech na Jej twarzy?

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie