Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.02
2017
1209

Gry planszowe dla całej rodziny

Gry planszowe dla całej rodziny

Gry planszowe do doskonała okazja do zacieśniania więzi w rodzinie. Raz na jakiś czas warto odejść od ekranu komputera czy też komórki i zasiąść wraz z resztą domowników do wspólnej rozgrywki.

Atmosfera rywalizacji, małe sukcesy i porażki podczas gry z pewnością zapewnią wam wiele zabawy. W tej chwili na rynku oferowany jest szeroki asortyment różnego rodzaju planszówek. Poczynając od prostego “Grzybobrania” dla maluchów kończąc na bardziej wymagających grach strategicznych dla rodziców i starszych dzieci. Poniżej przedstawiamy krótkie przedstawienie 3 gier planszowych, które z pewnością dostarczą wam wspaniałej rozrywki!

 

Monopoly

Popularna na całym świecie gra planszowa przeniesie Cię w świat finansów i nieruchomości. Gra sprawdza się najlepiej w towarzystwie 4 lub więcej osób (do 8), które lubią się razem bawić. Najważniejsza jest dobra zabawa! Klasyczny Monopoly charakteryzuje się nienagannym, niezwykle starannym wykonaniem, metalowymi figurkami, uważa się go również za najbardziej zbalansowany.

 

Wsiąść do pociągu: Europa

To druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie. Gracze zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka. To prosta gra, której można nauczyć się w 5 minut, będzie więc doskonałą opcją dla całej rodziny. Ciekawy przebieg pojedynku spodoba się także doświadczonym graczom.

 

5 sekund

Doskonała rozrywka dla wszystkich tych, którzy lubią adrenalinę.5 sekund to gra na czas. Zmierz się z nim w tej grze, w której szybko myślisz i szybko mówisz. W „5 sekund” gracz w każdej swojej kolejce musi wymienić jakieś 3 rzeczy – zgodnie z treścią zadania na karcie. Pozornie proste pytania, przy takiej ilości czasu często sprawiają kłopoty zawodnikowi. Przynosi to jednak dużo śmiechu i podekscytowania.

 

Wszystkie pozycje znajdziecie w popularnych sklepach i hipermarketach takich jak Empik czy Tesco

Kategorie: Poradnik
Tagi: gry plaszowe, planszówki, gry, Zabawa

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie