Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.01
2017
1209

Prezent na ostatnią chwilę

Prezent na ostatnią chwilę

Co zrobić gdy zapomnieliśmy o ważnej dla nas uroczystości? Z godziny na godzinę jesteśmy coraz bliżej momentu kiedy musimy wręczyć bliskiej osobie prezent, a pomysłów w naszej głowie na sensowny podarunek jest jak na lekarstwo. Jesteśmy w kropce i za bardzo nie wiemy jak się z niej wydostać.

Z ratunkiem w takich momentach mogą przyjść nam supermarkety, a konkretniej ich strony internetowe. Dzięki nim mamy możliwość przejrzenia, bez wychodzenia z domu, asortymentu sezonowego oraz aktualnie obowiązujących promocji.

Wśród towarów sezonowych często możemy znaleźć jakąś perełkę która idealnie będzie nadawała się dla naszego solenizanta lub jubilata. Oczywiście wszystko jest uzależnione od zamiłowań osoby dla której szukamy owego prezentu.  W supermarketach które są czynne zazwyczaj dłużej niż branżowe sklepy możemy kupić książki, gry na konsolę, rzeczy sportowe, elektronikę czy też zabawki. Wybór powinniśmy mieć  dosyć spory, więc jak już dokonamy wyboru wystarczy pojechać do danego sklepu.  Jeżeli mimo to nie znajdziemy nic odpowiedniego, to zostajemy z możliwością kupna np. butelki dobrego alkoholu.

Osiedlowe dyskonty takie jak Żabka czy Freshmarket które mamy zazwyczaj pod ręką są otwarte do późnych godzin wieczornych, co daje możliwości nawet dla tych najbardziej zapominalskichJ

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie