Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.01
2017
1209

Prezent na ostatnią chwilę

Prezent na ostatnią chwilę

Co zrobić gdy zapomnieliśmy o ważnej dla nas uroczystości? Z godziny na godzinę jesteśmy coraz bliżej momentu kiedy musimy wręczyć bliskiej osobie prezent, a pomysłów w naszej głowie na sensowny podarunek jest jak na lekarstwo. Jesteśmy w kropce i za bardzo nie wiemy jak się z niej wydostać.

Z ratunkiem w takich momentach mogą przyjść nam supermarkety, a konkretniej ich strony internetowe. Dzięki nim mamy możliwość przejrzenia, bez wychodzenia z domu, asortymentu sezonowego oraz aktualnie obowiązujących promocji.

Wśród towarów sezonowych często możemy znaleźć jakąś perełkę która idealnie będzie nadawała się dla naszego solenizanta lub jubilata. Oczywiście wszystko jest uzależnione od zamiłowań osoby dla której szukamy owego prezentu.  W supermarketach które są czynne zazwyczaj dłużej niż branżowe sklepy możemy kupić książki, gry na konsolę, rzeczy sportowe, elektronikę czy też zabawki. Wybór powinniśmy mieć  dosyć spory, więc jak już dokonamy wyboru wystarczy pojechać do danego sklepu.  Jeżeli mimo to nie znajdziemy nic odpowiedniego, to zostajemy z możliwością kupna np. butelki dobrego alkoholu.

Osiedlowe dyskonty takie jak Żabka czy Freshmarket które mamy zazwyczaj pod ręką są otwarte do późnych godzin wieczornych, co daje możliwości nawet dla tych najbardziej zapominalskichJ

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie