Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.01
2017
1209

Jak wybrać odpowiedni telewizor?

Jak wybrać odpowiedni telewizor?

Dawno minęły już czasy kiedy telewizor był rarytasem, a oglądać telewizję chodziło się do sąsiada 3 piętra wyżej. Dla młodszych może to być duży poziom abstrakcji, ale nawet duże kineskopowe odbiorniki były kiedyś trudno dostępne oraz przede wszystkim drogie.

Jednak większość z nas pamięta duże czarne pudła zajmujące dużo miejsca przed którym siedziało się wpatrzonym jak w obrazek. Technika poszła do przodu a razem z nią rozbudował się rynek telewizorów. W obecnym momencie zamiast wielkiej skrzyni na kredensie możemy sobie postawić lub powiesić super cienki telewizor którego jakością obrazu będziemy się delektować. Przy zakupie takich telewizorów nie należy przesadzać z rozmiarem. W małym pomieszczeniu nie będziemy odczuwali komfortu z oglądania filmów czy grania na konsoli na telewizorze z ogromnym wyświetlaczem.

Warto wziąć pod uwagę odległość z jakiej będziemy korzystać z urządzenia. Według większość specjalistów największy komfort będziemy odczuwać gdy na każdy metr odległości od telewizora będzie przypadało 10 cali przekątnej wyświetlacza. Przed udaniem się do supermarketu należałoby zmierzyć odległość oraz wielkość pokoju. W sklepach takich jak Media-Markt, Saturn, Euro RTV AGD sprzedawca na pewno pomoże nam wybrać odpowiedni sprzęt, a informacja o wielkości pomieszczenia na pewno mu w tym pomoże.

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie