Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.12
2016
1209

Aktualizacja aplikacji Okazjum – informacja prasowa

Aktualizacja aplikacji Okazjum – informacja prasowa

Aplikacja Okazjum została wprowadzona na rynek w kwietniu 2016 roku. W bardzo krótkim czasie osiągnęła zatem ogromne zainteresowanie, bo do połowy grudnia zanotowano aż 50 tysięcy jej pobrań. Popularność tej aplikacji wynika też z coraz większego zainteresowania wirtualnymi gazetkami sklepowymi, w których potencjalni klienci mogą znaleźć nowości oraz promocje. W ten sposób są na bieżąco jeśli chodzi o możliwość zakupów pewnych towarów w ulubionych sklepach za dużo niższą cenę. Od połowy grudnia dla wszystkich zainteresowanych aplikacją dostępna jest jej aktualizacja. Co warto o niej wiedzieć?

  Okazjum to darmowa aplikacja z gazetkami popularnych sieci handlowych. Jest aplikacją największego w Polsce serwisu z podobnymi gazetkami. Jej właścicielem jest AdRetail, należący do Grupy Interia.pl. Choć Okazjum z miejsca podbiło serca wielu klientów, twórcy pragną wprowadzać stale coraz to przydatniejsze ulepszenia. Dlatego właśnie w połowie grudnia pojawiła się nowa aktualizacja – wersja 1.3 na iOS. Co się zmieniło?
    Wprowadzono kilka ulepszeń, o które prosili klienci – twórcy bowiem chętnie reagują na wszystkie sugestie użytkowników. W końcu aplikacja ma być pomocna przede wszystkim dla nich. Celem zaś jest stworzenie takiej, która będzie przydatna dla każdego i zdecydowanie wszystkim ułatwi wykonywanie zakupów. W wersji 1.3 Okazjum pojawił się między innymi filtr kategorii, który pozwala na jeszcze sprawniejsze wyszukiwanie interesujących klienta produktów czy promocji. Przy tym zastosowano również specjalne moduły produktowe, pozwalające przenieść się na stronę konkretnego sklepu internetowego, który oferuje produkt, jakim jesteśmy zainteresowani. 
    Jakie jeszcze ulepszenia wprowadzono w najnowszej wersji? Klienci odtąd całe kategorie będą mogli dodawać do „Ulubionych”. Usprawni to szybsze wyszukiwanie towarów, które szczególnie kogoś ciekawią. Przy tym wprowadzono także strony sugerowanych gazetek, z podobnymi produktami, jakie przed chwilą oglądaliśmy oraz miniaturki dla stron gazetek. Dzięki nim klikamy tylko na te, które nam się szczególnie podobają. Od teraz osoba, która posiada najaktualniejszą wersję Okazjum będzie mogła polecić znajomym zarówno samą aplikację, jak i konkretną gazetkę.

Gazetki promocyjne - Okazjum   

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie