Blog - Najnowsze informacje o promocjach


21.12
2016
1209

Co zrobić, aby święta były udane?

Co zrobić, aby święta były udane?

Wydawać by się mogło, że Boże Narodzenie to czas, w którym wszelkie kłótnie i nieporozumienia nie mają racji bytu, a wśród rodzin panuje miłość i spokój. W praktyce często okazuje się, że przez nasze zaniedbania święta okazują się katastrofą, której skutki odczuwamy przez cały rok. Gazetki promocyjne podpowiedzą, czego należy unikać.

Z jakich prezentów zrezygnować?

Świąteczny prezent powinien być dany od serca. Właśnie dlatego z definicji odpada opcja zakupu karty podarunkowej. Takie rozwiązanie jest dowodem braku dostatecznej znajomości drugiej osoby i inicjatywy. Kolejnym popełnianym nagminnie błędem jest kupowanie kosmetyków. Po pierwsze, każdy ma swoje własne, ulubione specyfiki. Co gorsza, tego rodzaju prezent może zostać odebrany jako nieuprzejma sugestia. Jednym z najważniejszych punktów czarnej listy prezentów są zwierzęta. Decyzję o zakupie pupila każdy powinien podjąć świadomie, aby nie porzucić go po nowym roku. Szczekające pudełka nie wchodzą w grę.

Czego unikać w życzeniach świątecznych?

Świąteczne życzenia powinny być przede wszystkim serdeczne. Ich zadaniem jest sprawienie radości drugiej osobie, należy więc unikać nawiązań do tematów intymnych i drażliwych. Nie wplatajmy więc w życzenia niepowodzeń w nauce studenta ani braku chłopaka u trzydziestolatki.

Jak się ubrać na święta?

Boże Narodzenie to jedyny tak wyjątkowy i podniosły okres w roku. Powinniśmy podkreślić to strojem. Panowie muszą ubrać garnitur, lub przynajmniej marynarkę, a panie elegancką sukienkę. Nie zapominajmy również o szczegółach. Dopasowane buty zamiast kapci to konieczność.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie