Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.12
2016
1209

10 najmniej trafionych prezentów świątecznych

10 najmniej trafionych prezentów świątecznych

Każdy z nas kocha otrzymywać prezenty. Ale czy wszystkie cieszą nas równie mocno? Zdecydowanie nie! Wśród prezentów znajdują się również takie, których szczerze nienawidzimy dostawać. Oto lista dziesięciu najbardziej nietrafionych podarunków.

 

1. Skarpety

Oto absolutny numer jeden nietrafionych prezentów. Skarpety owszem, przydają się, ale kto lubi dostawać je na każdą możliwą okazję?

 

2. Perfumy i kosmetyki

Na Boże Narodzenie promocje perfum i kosmetyków wręcz biją po oczach. Jeśli jednak naprawdę dobrze nie znasz obdarowywanej osoby, lepiej wybrać coś innego.

 

3. Krawat

Naprawdę nie każdy mężczyzna chodzi w krawacie, a jeśli już to bardzo rzadko. To naprawdę nietrafiony prezent.

 

4. Piżama

Z piżamowymi podarunkami zmagają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To podarunek w iście babcinym stylu.

 

5. Obrusy i firanki

Akcesoria do domu nigdy nie będą najlepszym wyborem. Prezent dla domu nie jest tym samym co prezent dla mieszkańca tego domu.

 

6. Akcesoria kuchenne

Na ten prezent szczególnie warto uważać. Chyba, że chcemy powiedzieć naszej kobiecie, że najlepszym dla niej miejscem jest kuchnia. Wtedy jednak trzeba uważać jeszcze bardziej.

 

7. Figurki aniołków, Mikołajków i słoników

Porcelanowe figurki zbierające kurz to od dawna chętnie wybierany upominek. Jeśli nie chcemy się zbłaźnić, lepiej unikać go jak ognia.

 

8. Rajstopy

Wśród bieliźnianych prezentów chętnie kupujemy także rajstopy. Litości! Ten element garderoby naprawdę każda kobieta wybierze dla siebie najlepiej.

 

9. Słodycze

Może parę lat temu się sprawdzały. Dziś jednak co druga osoba jest na jakiejś diecie i wie doskonale, że słodycze to nic dobrego.

 

10. Album na zdjęcia

Kto w dzisiejszych czasach trzyma zdjęcia w albumie? Jeśli chcemy by prezent był użyteczny, zrezygnujmy z albumu, który nigdy nie zostanie wypełniony zdjęciami.

Więcej wpisów z bloga

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!
Polecamy
15.03
2019
1209

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!

Zero Waste to styl życia, który motywuje nas do unikania zbędnego kupowania, używania rzeczy ponownie oraz utylizowania. Do filozofii dołączyły się sieci sklepów sprzedając produkty całkowicie organiczne. O krok dalej poszedł bydgoski Carrefour, w którym zrobimy zakupy do własnych pojemników!

Czytaj więcej »
Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?
Poradnik
25.02
2019
1209

Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Dawniej było silnie związane z walką o prawa kobiet. Dzisiaj jest to raczej przyjemne święto, w którym możemy obdarować najbliższe Panie. Jaki prezent wywoła uśmiech na Jej twarzy?

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie