Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.12
2016
1209

Świąteczny wystrój domu i stołu

Świąteczny wystrój domu i stołu

Wyjątkowe potrawy wymagają wyjątkowej oprawy. Dlatego stół, przy którym usiądziemy na czas Bożego Narodzenia, powinien prezentować się jak najlepiej. Każda pani domu z pewnością ma w szafie zapas świątecznych obrusów i odświętny serwis kawowy, ale od czasu do czasu warto coś zmienić, pozbyć się zużytych akcesoriów i wprowadzić jakieś innowacje.

Większość sklepów umieściło w swojej ofercie bożonarodzeniowe produkty. Obrusy z okolicznościowym motywem znajdziemy m.in. w Dekorii albo Bonprix. Można się na nie natknąć także podczas codziennych zakupów w Biedronce. Świąteczne kakao najlepiej będzie smakowało z kolorowych mikołajkowych kubków, a resztki kutii i makowca – z tematycznych talerzyków.

Ostatnim świątecznym przebojem są lampki LED wieszane nie tylko na choince, lecz także umieszczane na ścianach, przyczepione do mebli, a nawet w słoikach. Można zaopatrzyć się w różne wzory: duże bawełniane kule, płatki śniegu albo malutkie gwiazdki na druciku.   

Tradycyjną świąteczną rośliną jest Poinsecja, czyli Gwiazda Betlejemska. Piękny czerwony kwiat w wielu domach pojawia się już w adwencie i razem z wieńcem i czterema świecami przypomina, że Boże Narodzenie coraz bliżej. Żaden dom nie może się obejść oczywiście bez choinki. Sklepy sprzedają sztuczne drzewka, które z roku na rok coraz bardziej przypominają te żywe. Duży wybór drzewek znajdziemy w marketach budowlanych takich jak OBI albo Leroy Merlin. Z kolei bombki, łańcuchy, świeczki, czubki, zawieszki i inne tego typu ozdoby wypełniają półki wszystkich sklepów: od minimarketów, po wielkopowierzchniowe hale.  

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie