Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.12
2016
1209

Z czekoladą w świątecznej kuchni

Z czekoladą w świątecznej kuchni

Początek grudnia to czas zaawansowanych przygotowań do Bożego Narodzenia. W naszych głowach na dobre goszczą już pomysły na prezenty, choinkowe dekoracje i konfiguracje przy stole. Co jednak z wigilijnym menu? Przywiązanie do tradycji rzadko pozwala eksperymentować: potraw musi być dwanaście, powinny być postne, a honorowe miejsce musi zająć karp – nawet jeśli cała rodzina zgodnie twierdzi, że nie jest to najsmaczniejsza ryba.

Dlaczego więc nie połączyć tradycji z nowoczesnością, przepisów z dawnych książek kucharskich z nowoczesnymi trendami? Świąteczne dania powinny zawierać to, co najbardziej smakuje tym, którzy będą je jeść. Warto więc przemycić wśród ryb i maku trochę pozornie niepasujących składników. Do eksperymentów zaprasza Wedel w swojej nowej akcji W kuchni z Wedlem. Zachęca internautów, aby dzielili się swoimi świątecznymi recepturami. Warunek jest jeden: muszą zawierać produkt wyprodukowany przez tę firmę. Oczywiście satysfakcja z tego, że nowatorska potrawa znajdzie się na wielu polskich stołach, to nie wszystko, co można otrzymać w zamian. Dla autorów pięciu najciekawszych przepisów czekają roboty kuchenne KitchenAid oraz kosze słodyczy i akcesoria kuchenne.

Poza pomysłami na zaskakujące połączenia smaków (np. pstrąg w czekoladzie albo małże z Mieszanką Wedlowską) na stronie internetowej akcji znajdziemy też krótkie filmiki instruktażowe dotyczące oryginalnego pakowania prezentów. Są też goście – kulinarni vlogerzy, którzy specjalnie na potrzeby akcji przygotowali swoje wedlowskie potrawy. Jednym słowem – Wedel zadbał o wszystko: i o jedzenie, i o prezenty. Tylko świąteczna atmosfera pozostaje w rękach gości.

Kategorie: Poradnik
Tagi: czekolada, kuchnia, Mikołaj, święta, wedel, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie