Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.12
2016
1209

O świątecznych zestawach kosmetycznych

O świątecznych zestawach kosmetycznych

Każdego roku na Święta Bożego Narodzenia zastanawiamy się co kupić najbliższym pod choinkę. Wiele marketów i salonów kosmetycznych oferuje nam gotowe zestawy kosmetyczne. Nie kojarzą się już one z prezentami zostawionymi na ostatnia chwilę. Co więcej, perfumy i kosmetyki są także jednym z trzech najbardziej pożądanych podarków w tym roku.

Liderem na rynku w wyborze zestawów kosmetycznych są drogerie takie jak Rossmann, Hebe i Natura. Oprócz tradycyjnych zestawów składających się z balsamu do ciała i dezodorantu, oferują one bogaty wybór kolorówki i luksusowych kremów do twarzy. Dobrze widziane są także komplety złożone z kosmetyków fryzjerskich. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla mężczyzn, marki kosmetyczne oferują tradycyjne zestawy. Znajdziemy w nich żele pod prysznic, wody po goleniu oraz szampony do włosów. Niektóre oferują także kremy pod prysznic, roll- ony pod oczy oraz gadżety w stylu trymera lub maszynki do golenia.

Warto zainteresować się także zestawami kosmetycznymi stworzonymi na potrzeby naszego zdrowia. Na przykład Apteka Ziko wypuściła katalog promocyjny w którym prezentuje zestawy złożone z suplementów diety zarówno dla osób starszych jak i tych młodszych. Będą one niezwykle przydatne - zwłaszcza podczas zimowych i chłodnych dni.

Prezentem dla bliskiej osoby mogą stać się również same perfumy. W wyborze może pomóc nam znajomość danej osoby i jej preferencje odnośnie zapachu lub marki.  Nie warto jednak kupować takiego prezentu osobie z dalszej rodziny – często nie znamy jej gustu, przez co perfumy najczęściej stoją zakurzone na toaletowej półce.. Jedną z ciekawostek tej zimy są na pewno perfumy marki Cheetos o zapachu popularnych chrupek serowych. „Cheetau” – bo tak się one nazywają -  mogą stać się doskonałym prezentem dla fana chipsów lub osoby z dużym poczuciem humoru. Kosztują one około 20$ i są dostępne za granicą.

Kategorie: Poradnik
Tagi: drogeria, kosmetyki, promocje, święta, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie