Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.11
2016
1209

Dzień darmowej dostawy

Dzień darmowej dostawy

W przeciągu ostatnich kilku dni w zakresie zakupów wydarzyło się wiele: najpierw Czarny Piątek, wczoraj Cyber Poniedziałek, a już dzisiaj – dzień darmowej dostawy. Taka obfitość akcji promocyjnych sprawia, że tylko ci o naprawę silnej woli są wstanie powstrzymać się przed zwiedzaniem witryn sklepów internetowych.

Idea dnia wolnej dostawy pojawiła się w Polsce w 2008 roku i z miejsca okazała się strzałem w dziesiątkę. Pomysł, by w wybranym dniu do zakupów robionych przez internet nie doliczać kosztów przesyłki, bardzo spodobał się Polakom i sprawił, że masowo zaczęli kupować w sieci. Sprzedawcy oferują bezpłatną przesyłkę we wszystkich formach: nie zapłacimy nic ani za list ekonomiczny, ani paczkę kurierem, ani dostawę do Paczkomatu. Ponadto zapewniają, że towar bez problemów dotrze do nas jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Korzyści z akcji odnoszą zarówno sprzedawcy, jak i klienci: obroty wzrastają dwukrotnie, bo jesteśmy skłonni kupować więcej, a klienci dostają towar do domu bez dodatkowych kosztów. Same zalety. Dlatego lista sklepów biorących udział w dniu darmowej dostawy z każdym rokiem się wydłuża. O ile Cyber Poniedziałek dotyczy głównie elektroniki, a Black Friday dużych sieci, o tyle 29 listopada do akcji włączają się wszyscy: sklepy z  RTV i AGD, ubraniowe sieciówki, sieci drogeryjne, ale także małe manufaktury produkujące biżuterię albo artykuły papiernicze, firmy kosmetyczne prowadzące swoje własne e-sklepy, księgarnie, butiki czy popularne vintage shopy.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Darmowa Dostawa, promocja, promocyjni, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie