Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.11
2016
1209

Dzień darmowej dostawy

Dzień darmowej dostawy

W przeciągu ostatnich kilku dni w zakresie zakupów wydarzyło się wiele: najpierw Czarny Piątek, wczoraj Cyber Poniedziałek, a już dzisiaj – dzień darmowej dostawy. Taka obfitość akcji promocyjnych sprawia, że tylko ci o naprawę silnej woli są wstanie powstrzymać się przed zwiedzaniem witryn sklepów internetowych.

Idea dnia wolnej dostawy pojawiła się w Polsce w 2008 roku i z miejsca okazała się strzałem w dziesiątkę. Pomysł, by w wybranym dniu do zakupów robionych przez internet nie doliczać kosztów przesyłki, bardzo spodobał się Polakom i sprawił, że masowo zaczęli kupować w sieci. Sprzedawcy oferują bezpłatną przesyłkę we wszystkich formach: nie zapłacimy nic ani za list ekonomiczny, ani paczkę kurierem, ani dostawę do Paczkomatu. Ponadto zapewniają, że towar bez problemów dotrze do nas jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Korzyści z akcji odnoszą zarówno sprzedawcy, jak i klienci: obroty wzrastają dwukrotnie, bo jesteśmy skłonni kupować więcej, a klienci dostają towar do domu bez dodatkowych kosztów. Same zalety. Dlatego lista sklepów biorących udział w dniu darmowej dostawy z każdym rokiem się wydłuża. O ile Cyber Poniedziałek dotyczy głównie elektroniki, a Black Friday dużych sieci, o tyle 29 listopada do akcji włączają się wszyscy: sklepy z  RTV i AGD, ubraniowe sieciówki, sieci drogeryjne, ale także małe manufaktury produkujące biżuterię albo artykuły papiernicze, firmy kosmetyczne prowadzące swoje własne e-sklepy, księgarnie, butiki czy popularne vintage shopy.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Darmowa Dostawa, promocja, promocyjni, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie