Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.11
2016
1209

Technologie na ratunek przed świętami

Technologie na ratunek przed świętami

Mimo że minęła dopiero połowa listopada, to w sklepowych witrynach, na półkach i ulicach widać już świąteczne akcenty. Sklepy zaczynają kusić nas niesamowitymi promocjami, ofertami specjalnymi i pomysłami na prezent. Świąteczna machina dopiero zaczyna się rozkręcać, dlatego warto już teraz – zanim gorączka ogarnie całe miasto – zacząć powoli kompletować Bożonarodzeniowy zestaw produktów.

Szukanie pomysłów na prezenty dla bliższych i dalszych członków rodziny to często żmudny i długi proces. Nie zawsze wiemy, czym interesuje się obdarowywany, co go ucieszy albo czego mu potrzeba. Dzieci piszą o swoich marzeniach do św. Mikołaja, ale niestety wraz z ustaniem wiary w przynoszącego dary wysłannika z nieba, ustaje także rytuał tworzenia listów. Może jednak warto podtrzymać tę tradycję? Współczesne technologie sprzyjają tworzeniu rozmaitych spisów za pomocą urządzeń mobilnych: specjalne – często darmowe – aplikacje pozwalają na dzielenie się listami z innymi, edytowanie ich, rozszerzanie.

W ten sposób ułatwimy zadanie członkom rodziny, a przy okazji unikniemy sytuacji, w której prezenty się dublują lub są niedopasowane do odbiorcy. Większość sklepów i firm prowadzi sprzedaż internetową, a przynajmniej udostępnia w internecie katalog swoich produktów. Jeśli podczas przeglądania ich coś wpadnie nam w oko i uznamy, że ucieszyłoby nas znalezienie tej rzeczy pod choinką – wystarczy tylko moment, by poinformować o tym rodzinę. Jedyne, czego potrzeba, to smartfon z dostępem do sieci: klikamy w link i udostępniamy go w aplikacji. A ona rozsyła informację do wszystkich osób, z którymi wcześniej stworzyliśmy wspólną listę.

Zaoszczędzony w ten sposób czas i energię, którą włożylibyśmy w rajd po sklepach i długie zastanawianie się nad odpowiednim prezentem, możemy przeznaczyć na inne aktywności, np. kompletowanie wigilijnego menu.

Kategorie: Poradnik
Tagi: boże narodzenie, prezenty, promocje, święta, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie