Blog - Najnowsze informacje o promocjach


12.07
2016
1209

Kino letnie Biedronki

Kino letnie Biedronki

Biedronka po raz kolejny w okresie letnim proponuje swoim konsumentom rozrywkę w postaci organizowanych przez nią pokazów filmowych na świeżym powietrzu. Pierwsza edycja Kina z Biedronką miała miejsce w roku 2013 i cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów sieci. Dlatego dyskont zdecydował się na kontynuację eventu każdego lata.

Pokazy filmowe odbędą się w 35 miejscowościach na terenie całej Polski. Start imprezy planowany jest 15 lipca br., a jej koniec 21 sierpnia. Wszystkie seanse będą bezpłatne, a w repertuarze plenerowego kina znajdą się hity, takie jak między innymi polska komedia romantyczna ,,Dzień dobry, kocham Cię!”, nagrodzony Złotym Globem ,,Marsjanin” czy też propozycja dla dzieci ,,Wakacje Mikołajka”. W lipcu pokazy będą odbywać się o godzinie 21.30, zaś w sierpniu o godzinie 21.00. Pierwszy z planowanych seansów odbędzie się w Pińczowie w województwie świętokrzyskim.

Biedronka przearanżuje swoje parkingi - dbając o komfort osób chcących wziąć udział w organizowanej przez nią akcji przygotowała 300 miejsc siedzących przed ekranem plenerowym w każdej z miejscowości, gdzie odbywać się będą pokazy. Obsługą audiowizualną podczas trwania seansów zajmie się Outdoor Cinema. Oprócz wyświetlanych filmów na zainteresowanych czekać będzie dodatkowo pamiątkowa fotościanka.

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie