Blog - Najnowsze informacje o promocjach


17.06
2016
1209

Prezenty na Dzień Ojca

Prezenty na Dzień Ojca

Kiedy zbliża się Dzień Ojca, co roku pojawia się ten sam problem – brak pomysłu na prezent. Chcemy , by był atrakcyjny i oryginalny i tak jak tata – jedyny w swoim rodzaju. Myślimy, szukamy, a prawda jest taka, że znowu kupujemy kolejny krawat, perfumy lub coś słodkiego. Znacie to? Prezent na Dzień Ojca nie musi być jednak nudny! Poniżej przedstawiamy garść inspiracji, które pomogą nam w przygotowaniu upominku. A wszystko prawie za darmo!

Własnoręczne ciasteczka

Nic tak nie cieszy rodziców, jak odrobina kreatywności i samodzielnej pracy ze strony dzieci. Warto tego dnia przygotować Tacie obiad albo deser. Naprawdę nie trzeba posiadać wyjątkowych umiejętności kulinarnych, żeby zaspokoić ojcowskie podniebienie. Kup truskawki, zmiksuj je ze śmietaną i podaj przygotowany koktajl z kawałkiem białej czekolady. W wolnej chwili z mąki, mleka, margaryny, jajka i proszku do pieczenia możesz przygotować proste ciasteczka, idealne do kawy. Tata zapamięta taki upominek na długo!

 

Piwna niespodzianka

Jeśli Twój tata jest amatorem chmielowego trunku, przygotuj mu piwne pudełko. Potrzebujesz tylko  starych gazet, kilku pustych kartonów różnej wielkości i, oczywiście, piwa. Pudełka wkładaj jedno w drugie, a z gazet przygotuj kilkanaście kulek. Do ostatniego włóż dwie, trzy butelki przykryte gazetowym wypełnieniem. Całość możesz zapakować w ozdobny papier pakowny i przewiązać wstążką. Tym lepszy efekt, im więcej kartonów, piwa i papierowych kulek!

 

Męska loteria

Dzięki temu patentowi nawet najbardziej „oklepane” prezenty będą przemiłą niespodzianką. Na kolorowych karteczkach wypisz kilka proponowanych upominków: bilet do kina, butelka ulubionego wina, pizza, a nawet zaoferowanie pomocy przy sprzątaniu garażu lub koszeniu trawy. Panuje tu całkowita dowolność! Przygotuj szklaną miskę lub pudełko. Kartki z prezentami wrzuć do przygotowanego naczynia lub kartonu. Niech Twój tata wylosuje najlepszy dla siebie prezent!

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie