Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.06
2016
1209

Kulinarna uczta

Kulinarna uczta

Polacy są jednymi z najczęściej podróżujących mieszkańców Europy. Najchętniej odwiedzanymi przez nas miejscami, są regiony położone nad morzem śródziemnym. Razem ze wspaniałymi wspomnieniami przywozimy te związane z pysznymi, śródziemnomorskimi daniami. Specjalnie dla tych, którzy kochają południową kuchnię oraz dla ciekawych nowych doznań smakowych, sieci Alma, Biedronka oraz Lidl przygotowały wyjątkową ofertę produktową.

Polacy są jednymi z najczęściej podróżujących mieszkańców Europy. Najchętniej odwiedzanymi przez nas miejscami są regiony położone nad morzem śródziemnym. Razem ze wspaniałymi wspomnieniami przywozimy te związane z pysznymi, śródziemnomorskimi daniami. Specjalnie dla tych, którzy kochają południową kuchnię oraz dla ciekawych nowych doznań smakowych, sieci Alma, Biedronka oraz Lidl przygotowały wyjątkową ofertę produktową.

Półwysep Iberyjski jest jak artystyczny kolaż, złożony z wielu na pozór niepasujących do siebie elementów. Taka też jest kuchnia iberyjska -  bardzo zróżnicowana, jednak posiadająca wspólny mianownik którym są owoce morza. Sieć Biedronka przygotowała szereg produktów, z  którymi będziecie mogli stworzyć dania rodem z ciepłych krajów. Jedną z wizytówek tamtejszej kuchni jest paella z owocami morza (9,99zł/250g), którą doprawisz rozmarynem, kolendrą oraz kurkumą (1,39zł/opak.). Ponadto w ofercie znajdziesz wiele produktów, z którymi przyrządzicie pyszne dania tamtejszej kuchni – dorada (3,29zł/100g) z pieca z papryką i pyszną oliwą Extra Vergine (9,99zł/500ml), delikatna ośmiornica (2,99zł/100g) z ryżem i warzywami. A świetnym pomysłem na przygotowanie posiłku do pracy lub na letni piknik są kanapki, które zrobisz z szynką Presunto (6,99zł/150g), serem Palhais oraz pyszną pastą z oliwek (5,99zł). Wiele innych pomysłów na iberyjskie potrawy znajdziesz w nowej gazetce promocyjnej Biedronki.

Wielu kojarzy Francję z doskonałą kuchnią, która wydaje się być równie romantyczna, co kolacja spędzona z ukochaną osobą na Wieży Eiffla. Lidl oferuje swoim klientom prawdziwie francuską serową ucztę, a w niej ponad 30 oryginalnych serów, z pośród których każdy wybierze coś dla siebie. Niezwykle aromatyczne sery pleśniowe sprostają wymaganiom podniebienia każdego miłośnika sera, a pierwszoplanową rolę w tym kulinarnym spektaklu grają sery z niebieską pleśnią -  Bleu Village (6,99zł/200g), oraz Bleu Fondant (6,99/125g). Nikt tak jak Polacy nie potrafi docenić pysznego sera owczego. Lidl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów z propozycją sera Pur Brebis (9,99/220g). Dawkę wyśmienitych słodyczy znad Loary znajdziecie także w sklepach Lidl, m.in. wykwintne ciasteczka- zwane makaronikami(14,99zł/100g), Mus z prowansalskich fig (6,99zł/300g), francuski deser crème brûlée (4,99zł/2x100g), a także lody o jego cudownym smaku (7,99zł/850ml).

Do orzeźwiającej kuchni Greka zaprasza sieć Alma. Grecja kojarzy się nam z rozpływającą się w ustach chałwą (19,99zł/400g) oraz z przepysznymi, zdrowymi sałatkami. Aby przyrządzić sałatkę zgodnie z greckimi zasadami niezbędne są tamtejsze produkty. Do sałatek na zimno, potrzebny jest Ci ser feta (6,99zł/kg) bądź ser grecki (46,99zł/kg), a do sałatek na ciepło ser Halloumi -  idealny do zapiekania. Żadna helleńska sałatka nie może powstać bez Oliwy Extra Vergine(19,99zł/500ml), oliwek(6,99zł/180g), sałaty(1,99zł/szt.) i wielu innych dodatków. To wszystko sprawi, że Twoja sałatka będzie pyszna i prawdziwie grecka, Jeśli nie chcesz spędzać zbyt wiele czasu w kuchni możesz skorzystać z oferty gotowej sałatki (7,59zł/200g).

To tylko niektóre z propozycji. Więcej pomysłów na kuchnię francuską, iberyjską i grecką znajdziesz w gazetkach promocyjnych. Gazetki znajdziesz, klikając w poniższe linki:

http://www.promocyjni.pl/alma-delikatesy/gazetka-promocyjna-kuchnia-grecka-30339#page=1

http://www.promocyjni.pl/lidl/gazetka-promocyjna-tydzien-francuskiej-kuchni-30380#page=1

http://www.promocyjni.pl/biedronka/gazetka-promocyjna-portugalia-i-hiszpania-30372#page=1

 

 

 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie