Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.06
2016
1209

Euro 2016 coraz bliżej!

Euro 2016 coraz bliżej!

To już tylko 9 dni! 10 czerwca wielomiesięczne oczekiwania wszystkich futbolowych fanów dobiegną końca, a piłkarze wybiegną na boiska, by walczyć o upragniony puchar. Wielkimi krokami nadchodzi Euro 2016, a wraz z nim, wspaniałe, piłkarskie emocje.

Za nieco ponad tydzień 24 najlepsze, europejskie drużyny narodowe staną do walki na francuskich stadionach. Po raz pierwszy w historii w turnieju weźmie udział tak wiele reprezentacji, a wśród nich reprezentacja Polski. Nasza kadra wydaje się być jednym z kilku głównych kandydatów do walki o najwyższe cele podczas europejskiego czempionatu. Nasi piłkarze grający w najlepszych ligach Starego Kontynentu, już nie raz udowadniali swoje umiejętności oraz to, że oddają całe serce, by godnie reprezentować nasz kraj. Rywale na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, ale z naszym wsparciem - Robertowi Lewandowskiemu i jego kolegom na pewno nie zabraknie siły do walki o zwycięstwo.

Z okazji Euro 2016 sieci handlowe przygotowały specjalną ofertę kibica. Biedronka proponuje atrybuty każdego fana reprezentacji: flaga rozkładana (9,99zł), szalik kibica (15,99zł). Posiadacze dwuśladów, powinni zaopatrzyć się również we flagę na samochód (4,99zł), która w każdym miejscu, będzie przypominać o naszym wsparciu dla piłkarzy. Jeśli chcesz kłaść się spać z Robertem Lewandowskim i budzić się wtulonym w jego wizerunek, specjalnie dla Ciebie pościel z nadrukowanymi reprezentantami, o wymiarach (160x200cm)- za 59,90zł.

Każdy kibic wie, że mecz smakuje lepiej w zestawie ze znajomymi. Dobrym rozwiązaniem jest zaproszenie ich na grilla. W ofercie Biedronki, znajdziesz kiełbasę śląską (9,99zł/kg), która idealnie nadaje się do upieczenia, a także termosy i termokubki (24,99zł), które pomimo gorącej atmosfery mistrzostw, bez trudu utrzymają Twój ulubiony napój w idealnej temperaturze, aż do ostatniej minuty.

Nawet najbardziej zacięte i emocjonujące mecze nie są perfekcyjne bez idealnego obrazu w Twoim odbiorniku. Dla zapewnienia największych emocji w najlepszej jakości sieć Media Expert przedstawia mistrzowską ofertę telewizorów, a w niej Telewizor LG 4K Ultra HD 55” (3599zł) - gwarantujący najwyższą jakość obrazu, a także Sony Smart Tv 48”(2553zł).

Euro 2016 zapowiada się bardzo ciekawie, dlatego warto przygotować się na nie już dziś. Pamiętaj, że najważniejsze są pozytywne sportowe emocje i wsparcie dla naszych Orłów.

 

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie