Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.06
2016
1209

Euro 2016 coraz bliżej!

Euro 2016 coraz bliżej!

To już tylko 9 dni! 10 czerwca wielomiesięczne oczekiwania wszystkich futbolowych fanów dobiegną końca, a piłkarze wybiegną na boiska, by walczyć o upragniony puchar. Wielkimi krokami nadchodzi Euro 2016, a wraz z nim, wspaniałe, piłkarskie emocje.

Za nieco ponad tydzień 24 najlepsze, europejskie drużyny narodowe staną do walki na francuskich stadionach. Po raz pierwszy w historii w turnieju weźmie udział tak wiele reprezentacji, a wśród nich reprezentacja Polski. Nasza kadra wydaje się być jednym z kilku głównych kandydatów do walki o najwyższe cele podczas europejskiego czempionatu. Nasi piłkarze grający w najlepszych ligach Starego Kontynentu, już nie raz udowadniali swoje umiejętności oraz to, że oddają całe serce, by godnie reprezentować nasz kraj. Rywale na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, ale z naszym wsparciem - Robertowi Lewandowskiemu i jego kolegom na pewno nie zabraknie siły do walki o zwycięstwo.

Z okazji Euro 2016 sieci handlowe przygotowały specjalną ofertę kibica. Biedronka proponuje atrybuty każdego fana reprezentacji: flaga rozkładana (9,99zł), szalik kibica (15,99zł). Posiadacze dwuśladów, powinni zaopatrzyć się również we flagę na samochód (4,99zł), która w każdym miejscu, będzie przypominać o naszym wsparciu dla piłkarzy. Jeśli chcesz kłaść się spać z Robertem Lewandowskim i budzić się wtulonym w jego wizerunek, specjalnie dla Ciebie pościel z nadrukowanymi reprezentantami, o wymiarach (160x200cm)- za 59,90zł.

Każdy kibic wie, że mecz smakuje lepiej w zestawie ze znajomymi. Dobrym rozwiązaniem jest zaproszenie ich na grilla. W ofercie Biedronki, znajdziesz kiełbasę śląską (9,99zł/kg), która idealnie nadaje się do upieczenia, a także termosy i termokubki (24,99zł), które pomimo gorącej atmosfery mistrzostw, bez trudu utrzymają Twój ulubiony napój w idealnej temperaturze, aż do ostatniej minuty.

Nawet najbardziej zacięte i emocjonujące mecze nie są perfekcyjne bez idealnego obrazu w Twoim odbiorniku. Dla zapewnienia największych emocji w najlepszej jakości sieć Media Expert przedstawia mistrzowską ofertę telewizorów, a w niej Telewizor LG 4K Ultra HD 55” (3599zł) - gwarantujący najwyższą jakość obrazu, a także Sony Smart Tv 48”(2553zł).

Euro 2016 zapowiada się bardzo ciekawie, dlatego warto przygotować się na nie już dziś. Pamiętaj, że najważniejsze są pozytywne sportowe emocje i wsparcie dla naszych Orłów.

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie