Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.05
2016
1209

Kuchnie świata z Auchan

Kuchnie świata z Auchan

Auchan przygotował ofertę promocyjną dzięki której możemy zasmakować w potrawach z kuchni różnych zakątków świata. Przenieśmy się w kulinarną podróż i odkryjmy wspaniałe dania, których wcześniej nie mieliśmy okazji spróbować.

Na początek Auchan proponuje nam potrawy z kraju gorącego flamenco. Mowa oczywiście o kuchni hiszpańskiej z jej sławnym gazpacho (7,79) na czele. Jest to rodzaj pomidorowego chłodnika, podawanego zazwyczaj z grzankami. Sławne są również wędliny z długim okresem dojrzewania, takie jak na przykład szynka iberyjska, dojrzewająca min. 24 miesiące (11,99). Ciekawym pomysłem Hiszpanów na deser jest dżem z kwiatów (7,49).

Dla kuchni greckiej i bałkańskiej charakterystyczne są oliwki (8,99). Grecy upodobali sobie również różnego rodzaju pasty takie jak pasta warzywna (3,25) czy pasta z zielonych oliwek i sera (4,89). Jako deser króluje chałwa (7,89).

Jeśli chodzi o kuchnię włoską to chyba nikt sobie jej nie wyobraża bez różnego rodzaju makaronów. Auchan proponuje bezglutenowe fusilli. Do makaronowych dań na pewno przyda się sos pomidorowy – teraz dostępny w ofercie 6,49 + drugi produkt za 1 grosz. Charakterystyczne dla kuchni z krajów śródziemnomorskich są również dania z owoców morza, na przykład różnego rodzaju sałatki (11,99).

Francja słynie z produkcji doskonałych serów. Ich rodzajów jest bardzo wiele. Najsłynniejsze z nich to camembert (6,45) oraz brie (27,99 za kilogram produktu). Francuzi uwielbiają również ślimaki (15,99) a na deser często wybierają słynny crème brullee (6,99).

Oprócz dań europejskich w Auchan dostępne są produkty charakterystyczne dla potraw z kuchni egzotycznych takie jak na przykład hummus jalapeno (6,79), baklava (9,99) czy sushi (różne rodzaje w cenach od 1,00).

To tylko niektóre propozycje z bogatej oferty przedstawionej w gazetce Auchan. Po więcej informacji zajrzyj do:

http://www.promocyjni.pl/auchan/gazetka-promocyjna-apetito-30074#page=1

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie