Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.05
2016
1209

dzien-dziecka-z-lidlem

dzien-dziecka-z-lidlem

Wielkimi krokami zbliża się święto najmłodszych. Dzień Dziecka, obchodzony 1 czerwca, to doskonała okazja, aby sprawić naszym pociechom radość w postaci okolicznościowego upominku. Pomysłów na prezent jest wiele, a znane sieci handlowe przygotowały oferty pełne ciekawych inspiracji.

Jak dobrać upominek aby był trafiony? Oprócz oczywistych kryteriów takich jak wiek i płeć dziecka, ważna jest znajomość jego zainteresowań oraz charakteru. Inne rzeczy będą cieszyć spokojnego brzdąca, który lubi spędzać czas w domu układając klocki lub czytając książkę, a inne małego sportowca lub niedorosłą duszę towarzystwa.

Lidl przygotował ofertę ponad 400 zabawek – z tej puli na pewno uda nam się wybrać coś, co zadowoli obdarowane dziecko. Kultowym produktem jeśli chodzi o akcesoria dla najmłodszych są klocki Lego. Od kilkunastu lat cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem. Wybór motywów i tematów do układania jest duży i zarówno chłopcy jak i dziewczynki znajdą coś co ich zainteresuje. W Lidlu dostępne są na przykład klocki Lego Duplo Kreatywne Zwierzątka w cenie 59,90; klocki Lego z motywem Star Wars (54,90).

Kreatywność dziecka rozwiną puzzle oraz gry planszowe. Są one również doskonałą okazją do wspólnej zabawy i zacieśniania rodzinnych więzi. Lidl przygotował ofertę różnego rodzaju gier w cenie 49,99 oraz puzzle i puzzle 3D (ceny od 14,99).

Dla małego sportowca idealnym prezentem będzie sprzęt sportowy, taki jak na przykład hulajnoga wyczynowa z dużymi kołami (146,00), łyżworolki (w promocyjnej cenie 99,00). Dzieci, które lubią muzykowanie na pewno ucieszą instrumenty muzyczne – w Lidlu dostępny keyboard (279,00) oraz perkusja elektroniczna (169,00).

Zawsze możemy też skorzystać z klasycznych pomysłów na prezent. Dla chłopca na pewno sprawdzą się różnego typu pojazdy, na przykład helikopter z żyroskopem (89,90), koparka (59,90). Dziewczynki ucieszą lalki (89,90).

Choć do Dnia Dziecka zostało jeszcze trochę czasu, warto już dziś pomyśleć nad upominkiem dla naszych pociech i nie czekać z zakupem do ostatniej chwili. Przemyślany zakup zagwarantuje uśmiech na twarzy dziecka, my natomiast będziemy zadowoleni widząc radość w jego oczach.

Link do gazetki promocyjnej: http://www.promocyjni.pl/lidl/gazetka-promocyjna-wymarzony-dzien-dziecka-30033#page=1

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie