Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.05
2016
1209

dzien-dziecka-z-lidlem

dzien-dziecka-z-lidlem

Wielkimi krokami zbliża się święto najmłodszych. Dzień Dziecka, obchodzony 1 czerwca, to doskonała okazja, aby sprawić naszym pociechom radość w postaci okolicznościowego upominku. Pomysłów na prezent jest wiele, a znane sieci handlowe przygotowały oferty pełne ciekawych inspiracji.

Jak dobrać upominek aby był trafiony? Oprócz oczywistych kryteriów takich jak wiek i płeć dziecka, ważna jest znajomość jego zainteresowań oraz charakteru. Inne rzeczy będą cieszyć spokojnego brzdąca, który lubi spędzać czas w domu układając klocki lub czytając książkę, a inne małego sportowca lub niedorosłą duszę towarzystwa.

Lidl przygotował ofertę ponad 400 zabawek – z tej puli na pewno uda nam się wybrać coś, co zadowoli obdarowane dziecko. Kultowym produktem jeśli chodzi o akcesoria dla najmłodszych są klocki Lego. Od kilkunastu lat cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem. Wybór motywów i tematów do układania jest duży i zarówno chłopcy jak i dziewczynki znajdą coś co ich zainteresuje. W Lidlu dostępne są na przykład klocki Lego Duplo Kreatywne Zwierzątka w cenie 59,90; klocki Lego z motywem Star Wars (54,90).

Kreatywność dziecka rozwiną puzzle oraz gry planszowe. Są one również doskonałą okazją do wspólnej zabawy i zacieśniania rodzinnych więzi. Lidl przygotował ofertę różnego rodzaju gier w cenie 49,99 oraz puzzle i puzzle 3D (ceny od 14,99).

Dla małego sportowca idealnym prezentem będzie sprzęt sportowy, taki jak na przykład hulajnoga wyczynowa z dużymi kołami (146,00), łyżworolki (w promocyjnej cenie 99,00). Dzieci, które lubią muzykowanie na pewno ucieszą instrumenty muzyczne – w Lidlu dostępny keyboard (279,00) oraz perkusja elektroniczna (169,00).

Zawsze możemy też skorzystać z klasycznych pomysłów na prezent. Dla chłopca na pewno sprawdzą się różnego typu pojazdy, na przykład helikopter z żyroskopem (89,90), koparka (59,90). Dziewczynki ucieszą lalki (89,90).

Choć do Dnia Dziecka zostało jeszcze trochę czasu, warto już dziś pomyśleć nad upominkiem dla naszych pociech i nie czekać z zakupem do ostatniej chwili. Przemyślany zakup zagwarantuje uśmiech na twarzy dziecka, my natomiast będziemy zadowoleni widząc radość w jego oczach.

Link do gazetki promocyjnej: http://www.promocyjni.pl/lidl/gazetka-promocyjna-wymarzony-dzien-dziecka-30033#page=1

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie