Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.05
2016
1209

Wymarzony plac zabaw

Wymarzony plac zabaw

Ruch na świeżym powietrzu poprawia stan naszego zdrowia oraz nasze samopoczucie. Jest on niezbędny dla prawidłowego rozwoju dzieci. Dlatego ważne jest by zachęcać pociechy do aktywności na łonie natury. Pomysłów na zabawę jest wiele. Znane sieci handlowe, takie jak OBI i Castorama przygotowały ofertę akcesoriów ogrodowych dzięki którym stanie się ona jeszcze bardziej interesująca oraz będzie sprawiała dziecku radość.

Ostatnio dużą popularnością cieszą się trampoliny. Skoki są nie tylko świetną zabawą, ale także poprawiają naszą wydolność oddechową, krążenie krwi oraz wyzwalają endorfiny – hormony szczęścia, które wprawiają nas w dobry nastrój. Ważne, by produkt zapewniał dziecku bezpieczeństwo i chronił je od urazów. W ofercie Castoramy znajdziemy trampolinę z siatką, odporną na działanie promieniowania UV, w cenie 397,00. OBI oferuje trampolinę z nieprzemakalna matą w cenie od 549,00 (cena produktu zależy od jego wymiarów).

Jednym z najmilszych wspomnień z dzieciństwa są te dotyczące czasu spędzonego na placu zabaw. Dzieci uwielbiają huśtawki, karuzele oraz zjeżdżalnie. Dzięki ofercie supermarketów możemy zapewnić im te atrakcje w naszym ogrodzie. W ofercie OBI dostępny jest zestaw – huśtawka ze zjeżdżalnią Kuba w cenie 349,00. Castorama oferuje zestaw składający się z huśtawki i wieży, która może być doskonałym punktem obserwacyjnym podczas zabaw. Całość w cenie 747,00.

Dzieci bardzo lubią tworzyć różnego rodzaju kryjówki, tajemne bazy. Spełnieniem ich marzeń może być miejsce, które będą mogły dowolnie zagospodarować i które doskonale sprawdzi się przy zabawie. Dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w domek dziecięcy, który zapewni dzieciom komfort spokojnej zabawy nawet w deszczowe dni. W Castoramie znajdziemy domek Jakob z drewna sosnowego (w promocyjnej cenie 1050,00), W OBI zaś domek dziecięcy Tomek w cenie 799,00.

Po więcej inspiracji zajrzyjcie do: 

http://www.promocyjni.pl/castorama/gazetka-promocyjna-sezon-na-ogrod-29850#page=1

http://www.promocyjni.pl/obi/gazetka-promocyjna-wiosenne-okazje-29838#page=1

 

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie