Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.04
2016
1209

Czas grillowania

Czas grillowania

Zbliża się majówka. To doskonała okazja do wspólnego biesiadowania na łonie natury. Polacy pokochali grillowanie, a znane sieci handlowe takie jak Biedronka, Carrefour i Tesco przygotowały ofertę, która wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy planują urządzenie grilla.

Chyba najważniejszym elementem grillowego menu jest mięso. Na ruszcie doskonale sprawdzają się wszelkiego rodzaju kiełbasy. W ofercie Biedronki znajdziemy kiełbasę śląską w cenie obniżonej o 37% - 5,49. Sieć Tesco przygotowała dla swoich klientów promocję na paróweczki grillowe (2,99). Carrefour proponuje kiełbasę podwawelską w cenie 11,99 za kilogram produktu. Oprócz różnego rodzaju kiełbas sieci handlowe oferują również szeroki wybór innych rodzajów mięsa. Możemy wybierać w takich produktach jak między innymi karkówka grillowa (w ofercie Biedronki w cenie 11,99), kaszanka drobiowa (dostępna w Carrefour w cenie 7,99), filet z uda kurczęcego w marynacie grill (w ofercie Tesco w cenie 14,99). Na grilla doskonale sprawdzą się również ryby, na przykład dorada świeża patroszona (w Biedronce w promocyjnej cenie 2,99 za 100g), pstrąg świeży patroszony (w ofercie Carrefour w cenie 16,99 za kilogram).

Idealnym dodatkiem do potraw z grilla będą ogórki konserwowe (dostępne w Biedronce w cenie 3,99), antipasti (3,99 w Carrefour), pomidory malinowe (w ofercie Tesco w cenie 11,99). Dopełnieniem posiłku będą napoje i soki, na przykład napój Tymbark (1,79 w Carrefour), napój Lipton (3,49 w ofercie Tesco), sok pomarańczowy z cząsteczkami miąższu Melly (w Biedronce w cenie 2,95). Do poniedziałku w Biedronce wszystkie soki, nektary i napoje w kartonach dostępne w cenach obniżonych -20%.

To tylko niektóre produkty z bogatej oferty produktów jakie przygotowały dla nas Biedronka, Carrefour i Tesco. Po więcej grillowych inspiracji sięgnijcie do:

http://www.promocyjni.pl/biedronka/gazetka-promocyjna-my-polacy-uwielbiamy-grillowac-29803#page=1

http://www.promocyjni.pl/carrefour/gazetka-promocyjna-wspolne-rodzinne-grillowanie-29809#page=1

http://www.promocyjni.pl/tesco-hipermarket/gazetka-promocyjna-sezon-grillowy-29842#page=1

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie