Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.04
2016
1209

dzien-ziemi

dzien-ziemi

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. W tym dniu szczególnie powinniśmy zastanowić się nad tym co dobrego możemy zrobić dla naszej planety. Nawet najmniejsze działania ekologiczne mogą się przyczynić do zmiany kondycji naszego środowiska na lepsze. Znane sieci handlowe zajmujące się sprzedażą produktów związanych z domem i ogrodem oferują asortyment, który ułatwi nam działania na rzecz natury w naszym najbliższym środowisku.

Ogród to miejsce, które sami tworzymy. Warto zadbać, by był w nim kompostownik. Dzięki temu naturalnie zagospodarujemy odpady ogrodowe, takie jak ścinki traw czy zepsute owoce. W ten sposób tworzymy pożyteczne podłoże bogate w składniki pokarmowe, które możemy wykorzystać na przykład przy przesadzaniu roślin doniczkowych. Bogatą ofertę produktów, które pomogą nam przy kompostowaniu ogrodowych odpadów przygotowała sieć Jula. W najnowszej gazetce promocyjnej znajdziemy kompostownik do kompostowania na zimno w cenie 99,00. Przydać może się również bazujący na mechanizmie noży rozdrabniacz do kompostu – dostępny w promocyjnej cenie 299.

Równie ważne przy zagospodarowaniu powierzchni ogrodowej jest zwrócenie uwagi na dobór roślin, które w nim zagoszczą. Bardzo korzystnym dla naszej planety działaniem jest sadzenie drzew. Dlaczego warto to robić? Między innymi dlatego, że oczyszczają one atmosferę z toksycznych gazów i pyłów. Dzięki temu poprawia się stan powietrza, którym oddychamy a co za tym idzie stan naszego zdrowia również zmienia się na lepsze. Sieć OBI przygotowała dla swoich klientów szeroki wybór drzewek owocowych (różne gatunki i odmiany w cenie od 18,99 sztuka), dzięki którym nie tylko poprawimy jakość powietrza wokół, ale też będziemy mieli okazję cieszyć się zdrowymi i ekologicznymi owocami z własnego ogrodu.

Coraz więcej osób decyduje się na założenie ogrodu ekologicznego. To rodzaj ogrodu, w którym rośliny uprawia się bez użycia chemii. Wszystkie działania są prowadzone w zgodzie z naturą, a w ekosystemie rosną różnorodne rośliny, zarówno warzywa, owoce, jak i zioła. Ich duży wybór znajdziemy w ofercie OBI, dostępne są takie rośliny jak na przykład laur szlachetny (17,29), borówka amerykańska (6,49), poziomki (4,99).

Po więcej ekologicznych inspiracji zajrzyj do: 

http://www.promocyjni.pl/jula/gazetka-promocyjna-czas-na-ogrod-29647#page=1

http://www.promocyjni.pl/obi/gazetka-promocyjna-ogrod-29331#page=1

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie