Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.04
2016
1209

Niezbędnik podróżnika

Niezbędnik podróżnika

Przed każdą podróżą warto sobie zadać pytanie jakie rzeczy mogą się nam przydać. Przy pakowaniu warto pomyśleć o celu i długości wycieczki oraz o klimacie panującym w miejscu do którego się wybieramy. Sieci Decathlon i Go Sport przygotowały dla swoich klientów artykuły, dzięki którym z łatwością skompletujemy nasz niezbędnik podróżnika.

UBRANIA

Dobrze dobrana garderoba to połowa sukcesu w podróży. Daje nam komfort i swobodę ruchów. Ważne jest by odpowiednio dobrać warstwę, która znajduje się najbliżej ciała. Kluczowe przy tym wyborze są kwestie związane z materiałem i jego właściwościami – szybkoschnącymi i chroniącymi przed słońcem. Decathlon proponuje swoim klientom koszulkę na krótki rękaw wykonaną z poliestru, który ułatwia odprowadzanie potu (39,99). Go Sport przygotowało ofertę damskich koszul turystycznych z krótkim rękawem i filtrem przeciwsłonecznym (129,99). Przydatnym elementem w walizce podróżnika jest również polar. Tkanina ta charakteryzuje się wysoką izolacją cieplną oraz oddychalnością. Dzięki temu w polarowych ubraniach będzie nam ciepło, a jednocześnie unikniemy przegrzania. W Go Sporcie dostępny polar męski marki 4F w cenie 119,99. Istotnym elementem naszego stroju jest również kurtka. Przede wszystkim ma ona nas chronić przed wiatrem i wodą, dlatego też powinna posiadać odpowiednią powłokę lub membranę. Decathlon proponuje rożne wzory i kolory kurtek turystycznych w cenie 139,99. W Go Sporcie znajdziemy kurtkę z wodoodporną powłoką w cenie 279,99.

PLECAK

Ważne by był pojemny, ale jednocześnie lekki; wykonany z lżejszych materiałów, które nie będą obciążać naszego kręgosłupa. Przydatny jest także stelaż – rodzaj umocnienia, które zmniejsza ryzyko urazów. W Go Sporcie plecaki poliestrowe o pojemności 10l dostępne w super ofercie – jedyne 19,99. Decathlon przygotował dla swoich klientów ofertę plecaków turystycznych, dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych w cenie 29,99.

NAMIOT

Gdy planujemy nocleg pod chmurką warto zainwestować w dobrej jakości namiot dzięki któremu będziemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Należy wziąć pod uwagę ilość osób, które będą z niego korzystać oraz jego wodoodporność. Go Sport proponuje samorozkładający się namiot w cenie 99,99. W Decathlonie znajdziemy czteroosobowy namiot – 449,99.

Więcej przydatnych w podróży artykułów znajdziecie w:

http://www.promocyjni.pl/decathlon/gazetka-promocyjna-wiosna-pelna-wrazen-29657#page=1

http://www.promocyjni.pl/go-sport/gazetka-promocyjna-zyjmy-sportem-29718#page=1

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie