Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.04
2016
1209

Niezbędnik podróżnika

Niezbędnik podróżnika

Przed każdą podróżą warto sobie zadać pytanie jakie rzeczy mogą się nam przydać. Przy pakowaniu warto pomyśleć o celu i długości wycieczki oraz o klimacie panującym w miejscu do którego się wybieramy. Sieci Decathlon i Go Sport przygotowały dla swoich klientów artykuły, dzięki którym z łatwością skompletujemy nasz niezbędnik podróżnika.

UBRANIA

Dobrze dobrana garderoba to połowa sukcesu w podróży. Daje nam komfort i swobodę ruchów. Ważne jest by odpowiednio dobrać warstwę, która znajduje się najbliżej ciała. Kluczowe przy tym wyborze są kwestie związane z materiałem i jego właściwościami – szybkoschnącymi i chroniącymi przed słońcem. Decathlon proponuje swoim klientom koszulkę na krótki rękaw wykonaną z poliestru, który ułatwia odprowadzanie potu (39,99). Go Sport przygotowało ofertę damskich koszul turystycznych z krótkim rękawem i filtrem przeciwsłonecznym (129,99). Przydatnym elementem w walizce podróżnika jest również polar. Tkanina ta charakteryzuje się wysoką izolacją cieplną oraz oddychalnością. Dzięki temu w polarowych ubraniach będzie nam ciepło, a jednocześnie unikniemy przegrzania. W Go Sporcie dostępny polar męski marki 4F w cenie 119,99. Istotnym elementem naszego stroju jest również kurtka. Przede wszystkim ma ona nas chronić przed wiatrem i wodą, dlatego też powinna posiadać odpowiednią powłokę lub membranę. Decathlon proponuje rożne wzory i kolory kurtek turystycznych w cenie 139,99. W Go Sporcie znajdziemy kurtkę z wodoodporną powłoką w cenie 279,99.

PLECAK

Ważne by był pojemny, ale jednocześnie lekki; wykonany z lżejszych materiałów, które nie będą obciążać naszego kręgosłupa. Przydatny jest także stelaż – rodzaj umocnienia, które zmniejsza ryzyko urazów. W Go Sporcie plecaki poliestrowe o pojemności 10l dostępne w super ofercie – jedyne 19,99. Decathlon przygotował dla swoich klientów ofertę plecaków turystycznych, dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych w cenie 29,99.

NAMIOT

Gdy planujemy nocleg pod chmurką warto zainwestować w dobrej jakości namiot dzięki któremu będziemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Należy wziąć pod uwagę ilość osób, które będą z niego korzystać oraz jego wodoodporność. Go Sport proponuje samorozkładający się namiot w cenie 99,99. W Decathlonie znajdziemy czteroosobowy namiot – 449,99.

Więcej przydatnych w podróży artykułów znajdziecie w:

http://www.promocyjni.pl/decathlon/gazetka-promocyjna-wiosna-pelna-wrazen-29657#page=1

http://www.promocyjni.pl/go-sport/gazetka-promocyjna-zyjmy-sportem-29718#page=1

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie