Blog - Najnowsze informacje o promocjach


12.04
2016
1209

przygotuj-sie-na-sezon-grillowy

przygotuj-sie-na-sezon-grillowy

Wiosna w pełni. Na zewnątrz jest coraz cieplej i słoneczniej, co skłania do przebywania na świeżym powietrzu. Lubimy spędzać nasz wolny czas w gronie najbliższych. Idealnym rozwiązaniem na połączenie rodzinnego spotkania z relaksem na łonie natury jest grillowanie. Przed wyprawieniem naszego garden party warto pomyśleć o paru akcesoriach przydatnych przy organizowaniu tego typu imprezy.

 

GRILL

To bezsprzecznie najważniejszy element udanego grillowania. Przy jego wyborze warto się zastanowić nad miejscem jego użytkowania. Na nierównym terenie najlepiej sprawdzają się grille na trzech nogach, takie jak na przykład grill okrągły mini, dostępny w cenie 23,99 w sieci Tesco. Są one najbardziej stabilne. Jeśli jednak liczy się dla nas mobilność naszego grilla i możliwość przeniesienia go z miejsca na miejsce bez dużego wysiłku, warto zainwestować w model na kółkach (w ofercie Lidla grill na kółkach w cenie 89,00). Gdy zależy nam na łatwym transporcie grilla na przykład samochodem, sprawdzi się grill walizkowy składany z oferty Auchan w cenie 89,99. Na rynku dostępnych jest wiele modeli tego urządzenia i każdy znajdzie, ten najbardziej odpowiadający jego potrzebom i upodobaniom.

PODPAŁKA

Często zapominamy jak ważna jest dobrej jakości podpałka. Oszczędza ona nasz czas i energię, dzięki niej nie musimy spędzać długich godzin na rozpalaniu paleniska. Supermarkety oferują różne formy tego produktu począwszy od tabliczek nasączanych wiórów po chemiczną podpałkę w płynie (podpałka do grilla w płynie – 9,99 w ofercie Lidla). Zawsze warto być ostrożnym przy rozpalaniu grilla i wybierać do tej czynności wyłącznie produkty specjalnie do tego celu stworzone. Nigdy nie należy stosować takich środków jak benzyna i inne płyny łatwopalne.

PRZYDATNE AKCESORIA

Przy przygotowaniu i serwowaniu potraw z grilla przydadzą się takie produkty jak tacki aluminiowe do grilla (9,99), słomki do napojów (3,99) czy też talerze jednorazowe z motywem (5,99) – wszystkie produkty dostępne w ofercie Lidla. Gdy wszystko już gotowe możemy rozsiąść się w ogrodzie. Sieci przygotowały dla nas bogatą ofertę ogrodowych wypoczynków, takich jak mata piknikowa (44,00 w Lidlu), hamak ogrodowy (84,00 w Leroy Merlin), fotel brazylijski (39,99 w Auchan).

Po więcej inspiracji dla udanego grillowania wejdźcie na:

http://www.promocyjni.pl/lidl/gazetka-promocyjna-sery-zolte-29547#page=14

http://www.promocyjni.pl/leroy-merlin/gazetka-promocyjna-najlepsza-oferta-na-rynku-29343#page=12

http://www.promocyjni.pl/tesco-hipermarket/gazetka-promocyjna-gwarancja-swiezosci-29504#page=33

http://www.promocyjni.pl/auchan/gazetka-promocyjna-pomysl-na-relaks-29476#page=7

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie