Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.04
2016
1209

Sezon rowerowy

Sezon rowerowy

Wiosna to czas kiedy z zamkniętych pomieszczeń hal czy siłowni przenosimy sportowe zmagania na powietrze. Jedną z najbardziej popularnych i lubianych aktywności jest jazda na rowerze. To najprzyjemniejsza forma  spędzenia czasu samemu, bądź całą rodziną.

Co daje nam jazda na rowerze? Ta forma aktywności, która pozwala na oderwanie się od spraw dnia codziennego. To świetny sposób na zrzuceniu zbędnych kilogramów, czy pobudzenie krążenia krwi. Po wysiłku mamy lepsze samopoczucie, jesteśmy bardziej kreatywni, a na pewno będziemy zdrowsi.

To, gdzie i jaki rower kupimy zależy od naszych potrzeb. Ważnym aspektem w wyborze roweru jest to, do czego rower będzie nam potrzebny. Istnieje wiele typów rowerów: górski, miejski, szosowy, traithlonowy, crossowy, BMX  i wiele innych. Sprzęt możemy nabyć w specjalistycznym sklepie takim jak Go Sport, Decathlon, Sport-Bike, ale także i w hipermarketach.

Sklepy specjalistyczne

Sklepy rowerowe zatrudniają najlepszych fachowców, którzy dopasują rower do naszego wzrostu, wagi oraz dobiorą dodatkowe właściwe wyposażenie. Jest to ważne, szczególnie gdy planujemy jazdę bardziej wyczynową. Będąc w sklepie Go Sport, warto zwrócić uwagę na rower górski Cross w atrakcyjnej cenie 1199 zł. Rower górski świetnie sprawdzi się poza miastem. Dzięki aluminiowej ramie oraz hamulcom Shimano pozwala na jazdę po piachu czy lesie bez pogarszania komfortu oraz płynności jazdy. W sklepie mamy możliwość dokupienia kasku (54,99 zł), pompki (11,99 zł), czy zapięcia rowerowego ze stali utwardzanej w cenie 39,99 zł.

rowery

Hipermarkety

Hipermarkety mają bardziej zawężony asortyment rowerowy – udostępniają przede wszystkim podstawowe modele. Oferują jednak sprzęt w bardziej atrakcyjnych cenach.

W sklepie Carrefour mamy z kolei szansę na zakup roweru miejskiego z koszem w super cenie 369 zł. To idealna alternatywa dla samochodu na ciepłe dni, pozwalająca na ominięcie uciążliwych korków. W hipermarkecie znajdziemy także rowerki dla swoich pociech. Super ofertą jest rowerek biegowy w cenie 99 zł, który daje możliwość zmiany wysokości kierownicy oraz posiada piankowe opony.

rowery

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie