Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.03
2016
1209

Wielkanoc w Biedronce

Wielkanoc w Biedronce

W tym roku Biedronka odnowiła szatę graficzną wielu produktów, a także dodała do oferty mnóstwo nowych pozycji. Wiele z nich dostępnych jest na wyłączność sieci, należą do nich m.in. pierś z gęsi wolno gotowana, sernik wielkanocny czy ekspres Italico Aurora Nuovo. Świąteczny asortyment można znaleźć w trzech gazetkach: „Przygotuj się na Wielkanoc” od 29 lutego, „Nadchodzi Wielkanoc” od 7 marca oraz „Wielkanocne przepisy naszych Mam” od 14 marca.

Oferta ryb dostępnych przez cały rok w supermarketach Biedronka została rozszerzona. Postanowiono zwiększyć ten asortyment o tuszę śledzia, filet z suma bez skóry czy patroszony labraks. Oprócz oferty rybnej klienci mogą także zainteresować się bogatym asortymentem mięsnym np. schabem ze śliwką, świeżą kaczką, perliczką czy królikiem. Szczególnie polecana jest wolno gotowana pierś z gęsi, która dzięki starannemu przygotowaniu staje się aromatyczna oraz delikatna. Propozycja wędlin także jest niemała. Znajdują się w niej nieodłączne na wielkanocnym stole produkty, jak kiełbasa biała, rolowany boczek czy świąteczna szynka. Aby wzbogacić ich smak warto dodać ostry chrzan ze śmietanką, sos tatarski lub majonez. Oprócz produktów Biedronka oferuje nam także wiele inspiracji. W gazetce „Wielkanocne przepisy naszych Mam” znajdziemy wiele sprawdzonych przepisów na świąteczne dania, które przedstawia Jakub Kuroń. Znajdziemy tam przepis np. na królika w sosie śmietanowo - musztardowym czy kaczkę po radomsku. W okresie przedświątecznym w supermarketach Biedronka klienci będą mogli spróbować sernika wykonanego przez Firmę Cukierniczą „MW Janczewsy” z prawdziwego twarogu. Oferta ciast obejmuje m.in. placek drożdżowy, mazurek kajmakowy czy keks. Do degustacji słodyczy podawana będzie świeża kawa z nowego ekspresu Italico Aurora Nuovo. Aby poczuć nastrój Wielkanocy w gazetkach sieci Biedronka znajdziemy mnóstwo inspirujących i pięknych dekoracji, które pozwolą nam przeżywać nadchodzące Święta Wielkiej Nocy w rodzinnej i spokojnej atmosferze.

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie