Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.02
2016
1209

Zakupy przez telefon w IKEI

Zakupy przez telefon w IKEI

Polska IKEA wprowadziła nową metodę zakupów – możliwość dokonywania ich za pomocą telefonu z dostawą do domu. Według specjalistów jest to krok w stronę zapoczątkowania internetowego handlu sieci.

Zakupy za  pomocą telefonu w internetowym sklepie IKEI nie odbiegają nad wyraz od standardowych zakupów w Internecie. Klienci wybierają wybrane przez siebie artykuły i dodają do wirtualnego koszyka. Koszt takiego zamówienia zawiera w sobie cenę za skompletowanie całego zamówienia oraz jego transport. Te dwie wartości uzależnione są odpowiednio od wagi zamówienia oraz od odległości dostawy. Firma zapewnia dystrybucję na terenie całej Polski „do miejsc, do których można dojechać samochodem” w czasie nie dłuższym jak 5 dni od daty złożenia zamówienia. Aktualnie tylko dwie placówki są gotowe na wysyłanie dostaw – Łódź i Wrocław, chociaż z rozwojem zakupów internetowych liczba tych sklepów zapewne wzrośnie.

Kategorie: Poradnik
Tagi: IKEA

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie