Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.12
2015
1209

Carrefour rusza ze sprzedażą przez internet

Carrefour rusza ze sprzedażą przez internet

Sklepy internetowe cieszą się obecnie coraz większą popularnością. 75% Polaków przynajmniej raz w życiu zrobiło zakupy online. Taki sposób kupowania jest bardzo wygodny. Bez wychodzenia z domu można kupić dosłownie wszystko. Nikogo już nie dziwą nawet zakupy spożywcze robione drogą elektroniczną. Sieć sklepów Carrefour podąża w ślady swojej konkurencji uruchamiając sklep internetowy w Polsce.

eCarrefour.pl swoją działalność rozpoczął przed świętami dając możliwość wielu zapracowanym osobom zrobić chociażby prezenty świąteczne. Dla wielu takie rozwiązanie jest jedyną drogą zakupów. Na razie w sklepie internetowym eCarrefour.pl sprzedawane są sprzęty RTV i AGD, sprzęt fotograficzny, optyczny, telefony oraz komputery i akcesoria. Tych, którzy nie są przekonani do robienia zakupów online ze względu na brak możliwości osobistego zapytania obsługi, w razie wątpliwości, Carrefour uspokaja i zapewnia fachową oraz, co najważniejsze, natychmiastową odpowiedź na zapytania klientów. Ponadto gwarantuje, że każdy zakupiony przedmiot będzie dostarczony w ciągu 48 godzin od daty złożenia zamówienia. Koszt dostawy wynosi 9.99 zł bez względu na wielkość, wagę i miejsce dostarczenia zamawianych produktów. W razie niezadowolenia z zakupów wszystkie towary można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zamówienia, bez podawania przyczyn. Sklep umożliwia również zakup ratalny oraz realizuje zamówienia indywidualne. Klienci sklepów Carrefour zlokalizowanych w Krakowie mają możliwość zakupów online i odebrania ich w hipermarkecie Carrefour w Parku Handlowym Zakopianka, dzięki nowemu systemowi click&collect.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Carrefour, sklep internetowy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie