Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.12
2015
1209

Worek pełen prezentów

Worek pełen prezentów

Święta Bożego Narodzenia - wigilijna kolacja, rodzinna atmosfera, śpiewanie kolęd i... prezenty! Podarunki to jeden z najważniejszych elementów całych świąt, dlatego warto zawczasu pomyśleć o ich zakupie i wypatrywać pojawiające się wyprzedaże i okazjonalne obniżki cen.

Gdy brak Ci pomysłu na to, gdzie szukać najlepszych okazji, niech pomoże Ci akcja promocyjna "Worek Pełen Prezentów" przygotowana przez portal Interia i CoupoRando. Wylosuj jedną ze zniżek bądź kodów rabatowych i spożytkuj to na prezent dla bliskiej osoby.

Kupony promocyjne na święta

Interia i św. Mikołaj zapraszają Cię do wzięcia udziału w akcji, dzięki której sam możesz wiele zyskać. Wystarczy, że klikniesz w napis "Losuj kupon", a zostanie Ci przyznany jeden z rabatów zgromadzonych wśród dużej ilości sklepów. Niech ta świąteczna niespodzianka przyniesie Ci pomysł na najlepszy prezent i zrealizowanie pragnień kogoś bliskiego. Jak na worek św. Mikołaja przystało, kryje on w sobie wiele niespodzianek, dlatego nigdy nie wiesz, czym zostaniesz obdarowany. Ten dreszczyk emocji pozwoli na przyjemny powrót do lat dzieciństwa, kiedy to otrzymywaliśmy wiele niespodzianek spośród prezentów ułożonych pod choinką. Zabaw się więc w sympatycznego staruszka z białą brodą i spełniaj marzenia innych, jednocześnie czerpiąc z tego korzyści. Oprócz uśmiechu na twarzy drugiej osoby i poczucia wdzięczności, zyskasz dodatkowo zaoszczędzone pieniądze. Wydatki świąteczne pojawiają się co rusz i nie sposób wszystkich zaplanować. Zadbaj o stan swojego portfela podczas zakupu prezentów i wykorzystaj akcję promocyjną Worek Pełen Prezentów. Przyznany Ci rabat przeznacz na satysfakcjonujący podarunek, który radość przyniesie każdej ze stron.

To nie wszystko!

Interia, poza wspomnianą akcją świąteczną, może zaproponować również ogólny dostęp do atrakcyjnych zniżek i kuponów promocyjnych. Gdy będziesz potrzebował dodatkowej inspiracji i większego wyboru, zawsze możesz zapoznać się z ofertami sklepów zgromadzonych w konkretnych kategoriach. Pomyśl o tym, gdzie znajdziesz produkt, który wywoła najwięcej radości u Twoich bliskich. Przejdź wówczas do przygotowanych zniżek i popatrz, jak wiele możesz zaoszczędzić, decydując się na zakup w konkretnej firmie. Pozwól sobie na zdecydowanie więcej, nie wydając zbyt dużo. Te święta mogą być dużo przyjemniejsze dla obdarowanych osób z powodu zadowalających prezentów, a także dla Ciebie, jeśli tylko skorzystasz z możliwości oszczędzania.

Kategorie: Poradnik
Tagi: kody rabatowe

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!
Polecamy
15.03
2019
1209

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!

Zero Waste to styl życia, który motywuje nas do unikania zbędnego kupowania, używania rzeczy ponownie oraz utylizowania. Do filozofii dołączyły się sieci sklepów sprzedając produkty całkowicie organiczne. O krok dalej poszedł bydgoski Carrefour, w którym zrobimy zakupy do własnych pojemników!

Czytaj więcej »
Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?
Poradnik
25.02
2019
1209

Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Dawniej było silnie związane z walką o prawa kobiet. Dzisiaj jest to raczej przyjemne święto, w którym możemy obdarować najbliższe Panie. Jaki prezent wywoła uśmiech na Jej twarzy?

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie