Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.11
2015
1209

1 grudnia - Dzień Darmowej Dostawy

1 grudnia - Dzień Darmowej Dostawy

Już niebawem, 1. grudnia, odbędzie się Dzień Darmowej Dostawy. Coraz więcej sklepów internetowych dołącza się do akcji – zamawiając u nich, nie poniesiemy kosztów transportu.

W Polsce już po raz szósty organizowany jest dzień darmowej przesyłki. Podczas trwania pierwszej edycji – udział wzięło aż 1000 witryn. Podczas ostatniej edycji liczba zauważalnie wzrosła – zadeklarowanych było 2550 sklepów. Widać, że popularność darmowej dostawy wzrasta i użytkownicy chętnie korzystają z szerokiej oferty portali, mówi inicjator Darmowego Dnia Dostawy – Krzysztof Bartnik.

1. grudnia 2015 roku, w godzinach od 00:01 do 23:59, na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl, zainteresowani będą mogli sprawdzić listę sklepów biorących udział w akcji, oraz zamówić produkty, bez poniesienia kosztów. Będzie obowiązywało to wszelkie formy płatności oraz rodzaje dostaw. Skorzystać możemy jedynie z przesyłek na terenie kraju.

Sklepy internetowe 1. grudnia będą cieszyły się dużym zainteresowaniem – dają nam możliwość szybkiej realizacji zamówienia, bez konieczności wychodzenia z domu. Dla zapracowanych, ta alternatywa jest nie tylko oszczędnością czasu, ale i ogromną wygodą. Pomysłodawca tego Dnia pragnie przekonać konsumentów o wygodzie, a przede wszystkim, bezpieczeństwie zamówień.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Darmowa Dostawa, dostawa

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie